Panta Rei Resort, Kabalana

Filtr

Jóga v ráji Srí Lanky
Pokud hledáte prostor pro znovuobjevení seba samého s pomocí jógových a meditačních praxí, pokud toužíté po oddechu na pláži a poznání okouzlující Srí Lanky, srdečně Vás zveme přidat se k nám!

Odpočinete si, navštívíte nádherná místa, seznámíte se s kulturou této krajiny a také s místními obyvateli.
Skrz jógu, meditaci a soundhealing umocníte spojení se sebou samým a to vše v krásném resortu na jižním pobřezí v obklopení Indického oceánu.

Lokalita: Pantarei Resort, Kabalana, Srí Lanka

Ubytování: bungalovy v Panta Rei Resortu v Kabalaně, na jižním pobřeží Srí Lanky.
Dvoulůžkové pokoje. Každý bungalov má manželskou postel, vlastní koupelnu se sociálním zařízením a sprchou, klimatizací a ventilátorem, trezor, soukromou terasu, wifi připojení.

Pantarei Resort má venkovní bazén, restauraci a bar.
Vzdálenost od pláže: cca 7 minut chůzí, 300 metrů od známé pláže Kabalana.
Místo na cvičení: jóga shala k dispozici po celý den přímo v areálu resortu.

Stravování: snídaně, večeře formou bufetu, voda k dispozici po celý den. Poznáte nejen místní srí lanskou vegetariánskou kuchyni, ale i kuchyni mezinárodní, domácí ovoce a zelenina nebude chybět.

V ceně pobytu je zahrnuto: 16 lekcí jógy pod vedením Magdalény Škrteľové.
Jógová praxe bude 2x denně-ráno a večer se zaměřením na Hatha jógu, Ashtanga Vinjása jógu, Vinjása jógu a Terapii zvukem (Soundhealing - hra na himalájské misky). Nevynecháme ani meditáci či pranajámovou praxi (dechové cvičení). Cvičení bude probíhat v prostorách jóga shaly-samostatně stojící přístřešek s otevřenými bočními stěnami a výhledem na krásný areál resortu. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Změna programu vyhrazená.

Cena pobytu za osobu zahrnuje:
• ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a klimatizací
• snídaně, večeře (vše formou bufetu)
• pitná voda po celý čas pobytu
• 16 lekcí jógy
• transfer z/na letiště (v případě skupinové letenky)
• lekce vaření srí lanských ayurvédských tradičních jídel
- výlet po okolí - návštěva čajovníkových plantáží,výlet člunem na jezero Koggala,´návštěva skořicového ostrova, návštěva města Galle a želví záchranné stanice v Habaraduwě, návštěva deštného pralesa Sinharaja rainforrest.

výlet člunem na jezero Koggala, návštěva skořicového ostrovaCena nezahrnuje:
• letenku - každý klient si hradí zvlášť-lze zařídit v případě zájmu skupinovou zpáteční letenku u CK FIT - jedná se jen o zprostředkování. Orientační cena letenky se pohybuje cca 700-950 EUR.
• vízum - pro vstup je potřeba turistické vízum. Online TU: Online ETA Application (platí se online, poplatek 50 EUR)
Arrival Card: každý cestující je povinný 4 dni před plánovaným odletem vyplnit Arrival Card (informace o příletu) na Digital Arrival & Departure Portal (immigration.gov.lk) Arrival Card je povinná pro každého cestujícího a je zdarma.
• individuální cestovní pojištění (lze při rezervaci sjednat u CK FIT)
• výlety a aktivity neuvedené v ceně.

POKUD chcete platit v EUR je to možné, požádejte CK FIT o podklady k platbě.
950 EUR/pobyt, 350 EUR/příplatek za jednolůžkový pokoj.


Transport z/na letiště: je zahrnutý v ceně pro ty, kteří mají skupinovou letenku (zprostředkovanou CK FIT).
V případě, že letíte individuálně jiným letem, transfer není zahrnutý v ceně. Na vyžádání je možné pro Vás zajistit transfer z/na letiště - prosíme jen o poskytnutí příletových a odletových časů. Cena transferu je v tomto případě ca 60 EUR.

Dokumenty potřebné pro vstup do země:
• Cestovní pas platný déle než 6 měsíců po vstupu do země
• Arrival Card
- Vyplněné a vytisknuté vízum
• Individuální cestovní pojištění, které pokrývá Covid19

Fakultativní výlety, které lze pro Vás zajistit:
- Továrna na výrobu batikovaných výrobků, návštěva obchodu s těmito produkty
- Národní park Yala nebo Udawalawe - doprava v parku na jeepech (v parku lze vidět - slony, krododíly, divoké ptáky, pávy atd.) - jedná se o půldenní výlet,
- Pozorování delfínů a velryb v Mirisse - půldenní výlet
- Hadí farma ve Weligame
- Potápění a šnorchlování ve městě Unnawatuna
- Diagnostika Ayurvédského lékaře, ayurvédská masáž ve města Mirissa
- Lekce surfování ve Weligame/Kabalane

Kontakt:
bližší informace: Cestovní kancelář CK FIT +420 603 118 624, info@ckfit.cz,
Lektorka: Magdaléna Štrteľová, +421 904 859 181, naayayoga@gmail.com


Těšíme se na Vás.

STORNO PODMÍNKY

VII. Odstupné
Zákazník může před zahájením zájezdu pořádaného CK od smlouvy o účasti na zájezdu pořádaném CK odstoupit. Není-li důvodem pro odstoupení zákazníka porušení povinnosti příslušné CK vyplývající ze smlouvy o zájezdu nebo ze zákona, je zákazník povinen zaplatit CK odstupné stanovené níže. Zákazník není povinen hradit odstupné, dojde-li k odstoupení dříve, než je uzavřena smlouva o zájezdu. Zákazník je povinen zaplatit odstupné také tehdy, dojde-li k odstoupení ze strany CK z důvodu porušení povinností ze strany zákazníka. V případě, že zákazník na zájezd nenastoupí, nebo přeruší zájezd ze své vlastní vůle či jiných příčin na straně zákazníka, činí odstupné 100% z ceny. V případě pozdního nástupu na zájezd činí odstupné 100% z ceny nevyčerpaných služeb a zákazník nemá nárok na náhradu nákladů spojených s pozdním nástupem.
Výše odstupného (stornopoplatku) se určuje dle počtu dnů ode dne odstoupení od smlouvy o zájezdu do počátku zájezdu (poskytnutí první služby). Výše odstupného se stanovuje ze základní ceny zájezdu nesnížené o slevy a bonusy a činí:


u zahraničních zájezdů:
10% z ceny zájezdu, min. 2000,- Kč, pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde kdykoli po uzavření smlouvy a současně dříve než uvedeno dále
30 % z ceny zájezdu, min. 5000,- Kč, pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 59. a 35. dnem před počátkem zájezdu,
50 % z ceny zájezdu, min. 5000,- Kč pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 34. a 23. dnem před počátkem zájezdu,
80 % z ceny zájezdu, min. 5000,- Kč pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 22. a 13. dnem před počátkem zájezdu,
100 % z ceny zájezdu, pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 12. a 1. dnem před počátkem zájezdu.
CK je oprávněna odečíst si odstupné ze zaplacené ceny zájezdu nebo rezervační zálohy.

Pokud se zákazník nedostaví v určeném času do místa pobytu, má se za to, že odstoupil od smlouvy bez udání důvodů k prvnímu dni zájezdu. Pro stanovení výše odstupného je rozhodující datum doručení písemného oznámení CK. Odstoupení od smlouvy (storno) musí být provedeno výhradně písemnou formou s podpisem zákazníka a zasláno buď na e-mailovou adresu info@ckfit.cz nebo korespondenčně na adresu CK uvedenou ve smlouvě.

Popis

Vzdálenost od pláže je 7 min, 300 metrů od známé pláže Kabalana.
Ubytování v resortu Panta Rei v Kabalaně na jižním pobřeží Srí Lanky. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu bungalov. Každý bungalov má manželskou postel, vlastní koupelnu se sociálním zařízením a sprchou, klimatizaci a ventilátor, trezor, soukromou terasu a wifi připojení. V resortu je venkovní bazén, restaurace a bar.
Přímo v areálu je joga shala na cvičení.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávané formou bufetu. Podávat se bude místní srí lanská vegetariánská kuchyně, mezinárodní kuchyně s domácím ovocem a zeleninou.
Pitná voda je k dispozici  v prostorách resortu.

Mapa polohy hotelu