Hilda´s guesthouse, Silas guesthouse

Filtr

Jógový pobyt "v ráji Srí Lanky".
Lektorka: Lucie Huříková, info@luciehurikova.cz.
Termín: 13.3.-23.3.2024 (ubytování od 14.3. do 23.3.

Srdečně zveme všechny do překrásné a exotické země - Srí Lanky. Toto místo je opravdu nezapomenutelné, léčivé a z tohoto pobytu budete čerpat ještě velmi dlouho. Čekají nás dvě lekce jógy denně (vyjma výletního dne). Tématem bude Cesta k sobě (podle mého eBooku), kdy pokročíme v ranní a večerní praxi hlouběji do sebe. Nepůjde jen o fyzické cvičení (ásany), ale i o dechová cvičení, pránájámu, meditaci, praxi vděčnosti a sebepoznání. Náročnost lekcí bude přizpůsobena všem.

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, snídaně,
lekce jógy, transfer z letiště a zpět (v případě skupinové rezervace letenek), jednodenní výlet do Kandy, cestou navštívíte slony, půldenní výlet v okolí Hikkaduwy.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Cena nezahrnuje:
• letenku - každý klient si hradí zvlášť-lze zařídit v případě zájmu skupinovou zpáteční letenku u CK FIT - jedná se jen o zprostředkování. Orientační cena letenky se pohybuje cca 700-950 EUR.
• vízum - pro vstup je potřeba turistické vízum. Online TU: Online ETA Application (platí se online, poplatek 50 EUR)
Arrival Card: každý cestující je povinný 4 dni před plánovaným odletem vyplnit Arrival Card (informace o příletu) na Digital Arrival & Departure Portal (immigration.gov.lk) Arrival Card je povinná pro každého cestujícího a je zdarma.
• individuální cestovní pojištění (lze při rezervaci sjednat u CK FIT)
• výlety a aktivity neuvedené v ceně.

Popis

Srí Lanka - Jižní provincie - Galle District - Hikkaduwa.

Malý penzion v zeleni, kousek od oceánu (max. 4-5 minut chůze). Jednoduché a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením a malou terasou.
K dispozici zahrada, bazén a prostor pro cvičení jógy a meditaci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. 

Stravování

Pobyt se snídaní.

Další služby

Ajurvédské masáže, možnost výletů (tříkolky Tuk-Tuk, pozorování velryb, prohlídky čajovny a čajových plantáží, pozorování mořských želv...).
Výlety je možno domluvit na místě dle zájmu.

Mapa polohy hotelu