Studia a apartmány Miranda-Zakynthos

Filtr

Můžete se těšit na 2 lekce jógy denně: jóga pro ty, kdo jógu již praktikují, i pro ty, kteří chtějí teprve začít.
V případě zájmu - lekce jógy pro děti.

Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy (za příplatek lze doobjednat večeře), služby delegáta na místě, letecká doprava vč. poplatků, transfer na místě pobytu, jógový cvičební program, zákonné pojištění proti úpadku CK.

Přihlášky a platby nejpozději do 30.6.2018!
Záloha 50% ceny zájezdu do 28.2.2018 nebo do 7 dnů od rezervace, doplatek do 100% nejpozději do 30.6.2018.
OMEZENÁ KAPACITA MÍST!

Popis

Apartmánový dům Miranda je situován na jihovýchodě ostrova Zakynthos, v mírném svahu a je obklopen olivovým sadem a zelení.
Na pláž se lze dostat po silnici, která vede do centra letoviska Limni Keri nebo pěšinou, která vede k vile Panorama a olivovým hájem přímo k malému přístavu a k pláži.
Vzdálenost od apartmánového domu:
pláž (oblázková): cca 300 m
obchody: cca 50 m
centrum Limni Keri: cca 250 m.
Lokalita vhodná pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Vybavená studia v prvním patře nebo přízemí s manželskou postelí a dalším lůžkem. Apartmány v prvním patře mají dvě dvoulůžkové ložnice a kuchyň. 
Balkóny nebo terasy jsou zastíněné a prostorné, s výhledem do zeleně.
Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), Wi-Fi a TV.
Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

Hosté se stravují individuálně.
Za příplatek se nabízí možnost dokoupení večeří v taverně Keri.
Vzhledem k výhodné poloze nedaleko centra letoviska, mají hosté možnost využít nabídky místních restaurací a taveren s nabídkou místních specialit.

Vybavení hotelu

Klimatizace (za příplatek), Wi-Fi a TV.

Okolí

V okolí jsou taverny, cukrárna, pekárna a obchody.
Ubytování obklopené zelení, s výhledem na moře, velmi blízko centra a pláže, v klidném prostředí a s velmi příjemnými a pohostinnými majiteli.
Na ostrově Zakynthos lze podnikat spoustu výletů, k těm nejatraktivnějším cílům patří pláž Navagio s pašeráckým vrakem, Modrá jeskyně, Byzantské muzeum, mořské jeskyně Keri nebo zátoka Porto Vromi.
Mezi nejoblíbenější střediska patří Argassi, považované za jedno z nejzelenějších letovisek, Laganas, největší a nejrušnější letovisko, Kalamaki, na zdejších plážích kladou vajíčka mořské želvy a Tsivili, které je obklopeno nádhernou přírodou.

Doprava

Letecká (letiště Václava Havla, Praha) - cca 3 hod.

Mapa polohy hotelu