Sportovní příměstský tábor-ochutnávka sportů (bez bruslí)

od 3 890
ubytování
Tělocvična ZŠ Zeleneč
doprava Vlastní

Filtr

Sportovní příměstský tábor v Zelenči (Praha-východ)
- ochutnávka různých sportů - tento tábor je bez bruslí. Zázemí v tělocvičně ZŠ Zeleneč.

POPIS LOKALITY: obec Zeleneč disponuje celou řadou sportovišť (multifunkční asfaltové hřiště, dětské hřiště s prolézačkami, tělocvična).

CENA ZAHRNUJE (týdenní tábor): 5 denní aktivní program pro děti, neustálý dozor kvalifikovaných vedoucích, stravu 3x denně, pitný režim v průběhu celého dne, dáreček, odměny.


Rodiče děti předají lektorům vždy v 8:00 - 8:30 hod. a děti si mohou vyzvednout mezi 15:30 - 16:00 hod.

Vhodné pro děti od 6 let (mladší děti jen po domluvě).

REZERVACE na www.ckfit.cz, záložka tábory - tel.: 603 118 624, info@ckfit.cz.
Možnost vystavení faktury na příspěvek od zaměstnavatele či zdravotní pojišťovnu (nutno hlásit předem).

Jsme zapojeni v projektu, který finančně podporuje tuto aktivitu: https://www.darujemekrouzky.cz/
Darujeme kroužky dětem (CZ) – 2. pololetí 2023/2024

Projekt je pro ty rodiče v ČR, kteří pobírají: přídavek na dítě, příspěvek na péči, odměna pěstouna, příspěvek při pěstounské péči. Případně pro ty rodiče, kteří uprchli před válkou z Ukrajiny a pobývají zde na základě: víza strpění či víza dočasné ochrany.

Finanční podporu se podařilo dětem poskytnout jen díky laskavé podpoře od Karel Komárek Family Foundation, Nadace České spořitelny, Nadace Albatros, Sazka, a.s., MHMP, UNICEF, Nadačnímu Fondu Škoda auto a soukromím dárcům ze sbírky na Darujme.cz.

Rodič s účtem sebe a svých dětí v systému Aktivní město požádá o příspěvek ve formě voucheru z výzvy Darujeme kroužky dětem (CZ) – 2. pololetí 2023/2024. Hodnota příspěvku na dítě ve věku 3-18 let zůstává stejná – tedy 2000 kč, a to v konkrétní podobě 4 x 500 Kč voucherů. Od momentu, kdy je rodiči přidělen příspěvek, má 30 dní na jeho uplatnění. Následně příspěvek uplatní skrze systém u nás jako u svého poskytovatele. Poté, co rodič podá žádost o uplatnění voucherů, ji musíte ještě potvrdit.

Mapa polohy hotelu