Rychlobruslařský kemp pro malé závodníky (určeno pro děti ze závodních oddílů)

od 3 790
ubytování
asfaltová plocha Zeleneč
doprava Vlastní

Filtr

KEMP bez ubytování, pouze denní program od 8 -16 hod.
Určeno pro děti ze závodního oddílu rychlobruslení (otevřeno pro všechny oddíly).
Tréninky vedou certifikovaní trenéři v čele s italským trenérem Paolo Marcelloni. Určeno pro žákovské kategorie.

S myšlenkou příměstských táborů se jistě už každý setkal, nicméně soustředění pro děti ze závodních oddílů stejnou formou tu ještě nebylo!

Pro tuto jedinečnou akci využijeme Zelenečské plochy a zázemí a nabídneme zábavu a trénink pro oddílové děti, které tou dobou budou doma a budou mít chuť společně potrénovat techniku pod dohledem zkušeného trenéra.

Věnovat se budeme samozřejmě i hrám na bruslích a aktivitám vedle bruslení, ale hlavním cílem je se zaměřit na dovednosti, na které v běžných trénincích v oddílech není čas, nebo se tak často nedělají.
Využijme "okurkové sezóny", tedy díry v závodním programu, a pojďme se společně posunout dál, ať po prázdninách v září na závodech Vaše děti zazáří:-).

Co se týká organizačních bodů:

Termín kempu je 10.-14.7., každý den od 8. do 16. hodin, kdy se o děti kompletně postaráme.
KEMP bez ubytování, pouze denní program od 8 -16 hod., zázemí v klubovně na hřišti SK Zeleneč.

Potkávat se budeme v Zelenči na adrese Bezručova 439, kam lze děti dovézt autem, nebo tam jezdí přímé vlakové spojení z centra Prahy.
Zajištěna bude pro děti strava 3x denně - svačina - oběd - svačina, stejně tak jako pitný režim.
Vedle asfaltové plochy s vyznačenou dráhou bude k dispozici i hřiště na míčové hry a krytá hala s možností bruslení pro případ deště, takže se rozhodně nudit nebudeme.
Každý účastník také obdrží malý dárek od CK FIT
Kurz je vhodný pro děti od 8 do 14 let, které se chtějí věnovat inline rychlobruslení, starší děti či děti z kroužků bruslení (nejsou členy závodních oddílů) se mohou zúčastnit po předchozí domluvě s organizátory kempu.

Kapacita je omezena počtem účastníků, ať se všem dětem dostane dostatečné péče!Přihlášení probíhá přes rezervační portál společnosti CK FIT www.ckfit.cz


Těšíme se na vás!
Andrea Podlipská s spol.

Mapa polohy hotelu