Wellness a jógový pobyt s Veronikou

od 6 390
ubytování
Wellness Hotel GREEN PARADISE
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, tel.: 775 174 705, veronikahrab@centrum.cz, www.veronikahrabakovapoweryoga.cz

CENA POBYTU:
6390 Kč do 31.12.2024
6690 Kč od 1.1.2025

V ceně zahrnuto: ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích, snídaně formou pestrého švédského stolu, večeře formou bohatého bufetu s grilování OPEN KITCHEN před zraky hostů, 80 minut vstup do hotelového bazénu s trakcemi, krásným výhledem a drinkem v pool baru, jógový program s Veronikou, pojištění proti případnému stornu (nemoc, nenadálá událost v rodině), zákonné pojištění CK proti úpadku.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!

V ceně není zahrnuto: parkovné, místní poplatky.

Předběžný jógový program:
Pátek: 18:00 - 19:15 hod.
Sobota: 11:00 - 13:00 hod., 18:00 - 19:15 hod.
Neděle: 7:45 - 8:45 hod.

Důležité časy pro Vaše plánování:
Check-in: od 13:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Snídaně: 7:30 - 9:30 hod.
Večeře: 18:00 - 20:00 hod.

LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ VOUCHER s Vaším textem, stačí kontaktovat ckfit.cz

Popis

Objevte oázu klidu v srdci Karlových Varů!

Wellness Hotel Green Paradise**** se nachází jen pár kroků od slavných karlovarských kolonád, avšak zároveň se těší klidnému a tichému prostředí, obklopený krásným lesoparkem. Nabízí vám prvotřídní hotelové služby včetně komfortního ubytování, vynikající a čerstvé kuchyně a neodolatelného wellness zážitku.

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii, nechte se hýčkat ve světě relaxace a pohody, který pro Vás ve Wellness Hotelu Green Paradise**** připravili.
Ubytování

    • Moderní a komfortní ubytování

      Všechny pokoje jsou moderně zařízené a nekuřácké, aby vám zajistily maximální pohodlí. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, LCD televizí, trezorem, ručníky, osuškami a fénem. Kromě toho máte v celém hotelu k dispozici bezplatné WIFI připojení.
Stravování


Gastronomický zážitek

Začněte svůj den s bohatou snídaní formou pestrých švédských stolů, kde si každý najde to své. Večer si pochutnejte na vydatných bufetech spojených s grilováním v naší OPEN KITCHEN, kde hoteloví kuchaři připravují lahodné pokrmy přímo před vašimi zraky. Dopřejte si jedinečný gastronomický zážitek, který uspokojí vaše chuťové buňky.

Vybavení hotelu

Wellness & Balneo Centrum

Wellness a Balneo centrum vám nabízí jedinečný zážitek relaxace. Užijte si hotelový bazén s pool barem, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoje přímo u vody. Dopřejte si luxusní masáže a kosmetické ošetření v masážním a kosmetickém salónu.

Zábava pro každého

Pro milovníky zábavy je v hotelu připravené zábavní centrum. Využít můžete dvě moderní bowlingové dráhy, zahrát si stolní fotbálek nebo si vyzkoušet šipkové automaty. V hotelu se nudit rozhodně nebudete!
Mapa polohy hotelu