EA Hotel Kraskov

Filtr

Program 4 lekce cvičení: Bodybalance, Ranní jógové protažení, Pilates, Funkční trénink pro zdraví.

V ceně zahrnuto: ubytování se snídaní, FIT program, parkovné, místní poplatky, neomezený
vstup do bazénů, whirlpoolu, finské a parní sauny, WiFi připojení zdarma.

Pobyt začíná v den příjezdu po 14 hod a končí v neděli v 10 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících.

Rezervace a platby nejpozději do 20.9.2018!

Popis

EA Hotel Kraskov**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Místo u Čáslavi je dobře dostupné z Prahy, i Brna. Nově zrekonstruovaný hotel a chaty byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko, dnes díky novým majitelům nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii.

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkónem, sprchovým koutem, WC, LCD televizorem, minibarem, WiFi připojením k internetu zdarma.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Wellness centrum, vnitřní a venkovní bazén, posilovna, kulečník, bowling, dětský koutek, dětské hřiště, tenisové kurty, stylová restaurace.

Další služby

Půjčovna kol, lodí.

Okolí

Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je EA Hotel Kraskov situován, a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení.

Doprava

Autem z Prahy:jeďte po silnici č.12 směr Kolín (exit 62 z Pražského okruhu), před Kolínem najeďte na silnici č.38 směr Čáslav, za městem Čáslav odbočte vlevo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m.
Autem z Brna:z Brna jeďte po dálnice D1 směr Praha. Na sjezdu 112 zatočte doprava na silnici č.38 směr Havlíčkův Brod. Projedete Havlíčkův Brod a pokračujte rovně směr Čáslav. Před Čáslaví odbočte vpravo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m.

Mapa polohy hotelu