Congress & wellness hotel Palcát, Tábor

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce: uvolnění a relaxace, ranní jógové protažení, večerní jógování s meditací, ranní jóga.

V ceně zahrnuto:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, jógový program, 1 x vstup do wellness na 2 hodiny, volný vstup do hotelového music klubu,20% sleva na bowling, 20% na masáže, 20% sleva do Muzea marcipánu a čokolády.

Popis

Hotel Palcát se nachází v jižních Čechách, v blízkosti historického centra města Tábor.
Interiéry hotelu jsou zhotoveny v moderním a elegantním stylu, s precizností v každém detailu.
Hotel je výjimečný svou bohatou nabídkou služeb, jako je moderní wellness & spa centrum, masáže, kosmetika, dále bowlingové centrum, hudební klub a nechybí ani špičková kuchyně vyhlášené restaurace Illusion vedená špičkovým týmem kuchařů.

Hotel Palcát Tábor nabízí nejen jedinečný servis pro individuální pobyt klientů, ale také bohatou nabídku realizace konferencí, seminářů, meetingů, workshopů, rautů či firemních akcí.

Hotel disponuje jedním z největších multifunkčních kongresových a hudebních sálů v hotelu. Je zde k dispozici také několik salónků vhodných pro pořádání seminářů a firemních porad.

Ubytování

Hotel Palcát nabízí ubytovací kapacitu 67 pokojů se 137 lůžky s možností přistýlek.
Všechny pokoje v hotelu Palcát jsou komfortně zařízeny a vybaveny LCD televizorem, se satelitním příjmem s mezinárodními TV programy, pevnou telefonní linkou s přímou volbou, WIFI připojením k internetu, prostornou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.
Na požádání Vám recepce zajistí například snídani na pokoj, rezervaci vstupenek na kulturní akce v hotelu, dopravu na letiště či prohlídku památek města Tábor.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně si zde můžete dopřát od 7:00 do 10:00 hod.
Čeká na Vás jak snídaně anglického typu (džus, toasty, smažená vajíčka, slanina či klobása), tak i například francouzské snídaně (bílé bagety, máslo, džemy různých druhů, atd).

Vybavení hotelu

Wellness centrum s finskou či parní saunou, ochlazovacím bazénkem, ledovou tříští, whirlpoolem nebo Kneippův chodníkem.
Různé druhy masáží: od sportovních, přes relaxační až po exklusivní. Kosmetický salón.
Bowlingové centrum s barem - 4 dráhy od firmy Euro Bowling, šipky, stolní fotbal. Nové fitness centrum. Nový luxusní hudební bar.

Okolí

Hotel Palcát se nachází v těsné blízkosti historického centra jihočeského města Tábor.
Mezi návštěvníky hotelu jsou oblíbená místa v okolí: táborské podzemí a husitské muzeum, strašidelné podzemí, muzeum Lega, muzeum pivovarnictví, muzeum marcipánu a čokolády, arboretum a botanická zahrada v Táboře, údolní nádrž Jordán ležící na Košínském potoce u Tábora, aj.

Doprava

Město Tábor leží na přímém silničním tahu Praha - Linz.
Z centra Prahy je hotel Palcát vzdálen cca 100 km - po silnici E55 až k Táboru - na výjezdu 76 sjet na silnici I. třídy 19 a po necelých 3 km dorazíte do cíle.
Vzdálenost hotelu od autobusového a vlakového nádraží je cca 500 m.

Mapa polohy hotelu