Dvůr Svatá Maří, vzdělávací a prožitkové centrum

Filtr

Čeká na vás pestrá nabídka lekcí: Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Meditace, Tanec duše, Bubnování, Gong, Křišťálové a tibetské mísy, Automatická kresba čaker, Výklad karet, Posvátná geometrie, Rapé ceremonie, plná vegetariánská penze.

Lektor: Michal Rauer, https://michalrauer.cz/

Cena zahrnuje: ubytování s vegetariánskou plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky.
Pobyt začíná ve čtvrtek příjezdem 15 – 18:30 hod. a končí dle termínů pobytu v pondělí obědem.
V případě, že budete mít zájem přijet později nebo odjet dříve kontaktujte nás.

V Máří se pro vás bude připravovat vegetariánská strava. Snídaně, oběd, večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, nebo čaj.

V průběhu pobytu zažijete 6 lekcí jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, možnost otužování před meditací, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie, sound healing, šamanský kruh a v případě zájmu individuální konzultace.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka.

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy, pranajáma, asány, relaxace, meditace. Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života. V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete dechové techniky, různé lekce jógy, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, meditace v tichu a pohybu, tanec duše, automatickou kresbu čaker a harmonizaci čaker, výklad karet, tibetské mísy, bubnování, gong, rapé ceremonie, posvátná geometrie a mnohé další ..

Budeme na samotě u lesa obklopeni přírodou a zvířaty z farmy. S nádhernými výhledy do okolní přírody, v nově s láskou vybudovaném areálu na okraji Šumavy. Žádná auta, jenom ticho, modré nebe, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé vegetariánské jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto nádherném místě v magické krajině Pošumaví.


Do Svaté Maří se dostanete autem https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7, nebo autobusem do Vimperka, a tam Vás vyzvedneme. Případně je možná spolujízda.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz @rauermichal

Popis

Svatá Maří je vzdělávací, prožitkové centrum a zvířecí farma, nachází se 4 km od Vimperka. Leží na okraji CHKO Šumava, s výhledem na Boubín. 

S ohledem na početné stádo zvířat kolem chalupy, není možno dovézt psy.

Ubytování

Ubytování na 2-4 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a mini-kuchyňkou. Meditárna s východem na venkovní terasu. Součástí prostoru je velký krb. Wellness - bio bylinková parní/finská sauna+vířivka.
https://www.dvursvatamari.cz/

Stravování

Domácí strava viz pobyt (polopenze, plná penze).

Mapa polohy hotelu