Wellness penzion Medličky, Švábov

Filtr

Jógové cvičení bude zaměřeno na práci s jednotlivými energetickými centry - čakrami. Připojíme práci s dechem, vizualizace, afirmace a hlubokou relaxaci. Tempo jednotlivých lekcí bude rozmanité, tak jako energie jednotlivých čaker
- pomalejší i dynamičtější. Sobotní večer si užijeme jógový spánek - jóga nidru.
Vhodné pro jógové začátečníky i pokročilé.

Lektorka: Kateřina Nikodýnová, www.joga-jihlava.cz, katerina.nikodymova@email.cz, tel. +420 776 894 32

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní na vícelůžkovém pokoji, jógový program, neomezený vstup do wellness (bazén, vířivka, sauny), ručníky a župan na pokoji, Wifi, parkovné, místní poplatky. Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Check-in možný od 15. hod., check-out do 10 hod.


Doporučujeme sjednat pojištění proti případnému stornu, pojistné stojí 30 Kč/pobyt a lze při rezervaci objednat.

Popis

Wellness penzion Medličky poskytuje dostatek soukromí pro pohodovou rodinnou dovolenou, kterou si chcete opravdu užít. S otevřenou náručí vítáme rodiny s dětmi, zamilované páry i seniory. Samozřejmostí je ubytování pro výletníky, účastníky oslav, svateb a firemních akcí.

Ubytování

Ve Wellness penzionu Medličky je 18 ubytovacích pokojů s kapacitou 49 lůžek. Každý pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením a TV. V celém areálu penzionu je přístupné internetové připojení zdarma. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky a novomanželský apartmán s vířivou vanou.

Stravování

Zveme Vás na gastronomický zážitek do moderně zařízené restaurace s venkovními zahrádkami a dětským hřištěm. V naší nabídce naleznete oblíbená česká i zahraniční jídla z čerstvých a kvalitních surovin. Stálý jídelní lístek je pravidelně obměňován několikrát do roka, aby si všichni hosté přišli na své. 

Vybavení hotelu

Uprostřed krásné přírody Českomoravské vrchoviny budou splněny všechny Vaše sny o dokonalém wellness pobytu.
Bazén 6 x 10 m s vodními atrakcemi a vířivkou až pro 7 lidí zaujme děti i dospělé.
Finská sauna a Bio sauna jsou součástí wellness centra.
V plně vybavené masérně se o Vás postará profesionální masér.

Mapa polohy hotelu