Wellness penzion Medličky, Švábov

Filtr

PROGRAM - pilates s pomůckami a vědomý pohyb, SM-sytém.
LEKTORKA: Martina Křížková, krizkova.martina@email.cz

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové a třílůžkové útulné pokoje vybaveny sociálním zařízením a TV.

V ceně: ubytování se snídaní na vícelůžkovém pokoji, FIT cvičební program, neomezený vstup do wellness (bazén, vířivka, sauny), ručníky a župan na pokoji, Wifi, parkovné, místní poplatky, pojištění proti případnému stornu, zákonné pojištění CK proti úpadku. Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Check-in možný od 15. hod., check-out do 10 hod.
Snídaně 8:00 - 9:30 hod., wellness 10:00-20:00 hod.

Omezená kapacita míst!

Popis

Wellness penzion Medličky poskytuje dostatek soukromí pro pohodovou rodinnou dovolenou, kterou si chcete opravdu užít. S otevřenou náručí vítáme rodiny s dětmi, zamilované páry i seniory. Samozřejmostí je ubytování pro výletníky, účastníky oslav, svateb a firemních akcí.

Ubytování

Ve Wellness penzionu Medličky je 18 ubytovacích pokojů s kapacitou 49 lůžek. Každý pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením a TV. V celém areálu penzionu je přístupné internetové připojení zdarma. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky a novomanželský apartmán s vířivou vanou.

Stravování

Zveme Vás na gastronomický zážitek do moderně zařízené restaurace s venkovními zahrádkami a dětským hřištěm. V naší nabídce naleznete oblíbená česká i zahraniční jídla z čerstvých a kvalitních surovin. Stálý jídelní lístek je pravidelně obměňován několikrát do roka, aby si všichni hosté přišli na své. 

Vybavení hotelu

Uprostřed krásné přírody Českomoravské vrchoviny budou splněny všechny Vaše sny o dokonalém wellness pobytu.
Bazén 6 x 10 m s vodními atrakcemi a vířivkou až pro 7 lidí zaujme děti i dospělé.
Finská sauna a Bio sauna jsou součástí wellness centra.
V plně vybavené masérně se o Vás postará profesionální masér.

Mapa polohy hotelu