Amálka

Filtr

Můžete se těšit na 8 lekcí:
Aerobic Dynamic Kickbox, AfroPowerFit, PortDeBras, intervalový trénink, cvičení pro štíhlé tělo a štíhlý pas, problémové partie, Jóga pro zdravá záda, Piloxing a břišní pekáč.

V ceně zahrnuto:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, polopenze (první den nájezdové menu, druhý den výběrem ze 2-3 jídel), FIT cvičební program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou (otevírací doba 10:00-22:00 hod), wellness v určených časech, parkovné, místní poplatky.
L-karnitin pro všechny zdarma.

V rámci pobytu je možné nabídnout sestavení výživového nebo pohybového plánu na míru, výuka Nordic walkingu za zvýhodněné ceny (150,- Kč při min. počtu 3 účastnic). Dále diagnóza těla na přístroji Tanita za zvýhodněnou cenu 50,- Kč pro všechny účastnice.

Program (předběžný):

Pátek
check-in od 14:00 hod
17:00 – 18:00 hod - Aerobic Dynamic Kickbox,
18.00 hod - AfroPowerFit,
18:30 hod - PortDeBras
19:30 – 20:30 hod - Večeře

V ceně povídání na téma: Co způsobuje nejvíce usazování tuků v těle a proč vznikají tzv. chutě na sladké, či proč tělo neustále volá po jídle? Jak na náš hlas působí tuková tkáň a hormony?
Plus účastnice mohou sdělit své potřeby: co chtějí zpevnit či posílit a druhý den se na to zaměřit při cvičení.

Sobota
7:00 – 10:00 hod - snídaně
9:30 hod - HIIT intervalový trénink na posílení a formování celého těla
10:30 – 11:30 hod - Štíhlé boky, štíhlý pas
cca od 12:00 hod pauza na oběd
17:30 hod – Problémové partie a vhodné cviky dle požadavků účastnic, které vzniknou během páteční přednášky
18:30 – 19:15 hod – Jóga pro zdravá záda
19:30 – 20:30 hod - Večeře

Neděle:
7:00 – 10:00 hod - snídaně
8:30 – 10:00 hod - Piloxing a břišní pekáč – možné využít sprchy u šaten.
Check-out do 10 hod.

Popis

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness.

Ubytování

Designově a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Na pokoji vlastní koupelna s WC, WIFI připojení zdarma, telefon, TV.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Hotelový bazén s vířivkou, privátní vířivka, wellness (finská sauna, infra sauna, solná komnata, odpočívárna, ochlazující bazének), masáže, možnost zapůjčení hotelového Segwaye, tenisové kurty, restaurace, pivnice se samovýčepy.

Okolí

Památky: Hora Říp s kaplí sv. Jiřího, Roudnický zámek, muzeum a další historicky zajímavé části města Roudnice, Veltruský zámek, Terezínský památník, historicky známé město Litoměřice, Mělnický zámek, Mělnická kostnice, zámek Libochovice, Kokořínsko, zámek Nelahozeves.

Doprava

Autem: z Prahy – 42 km, z Teplic – 48 km.

Mapa polohy hotelu