Pinia Hotel & Resort

Filtr

Lektorky: Mgr. Lenka Špalková (jóga), Mgr. Lucie Jakubíčková (beauty program).

Program pobytu:
pátek:
17:30 - 18:00 hod. - Beauty program - jak připravit svou pleť na období podzim/zima (lektorka Lucie)
18.00 - 19:00 hod. - Jemná večerní jóga s čajem Yogi Tea, aromaterapie, sestava podzim, element kov (lektorka Lenka)
sobota: 
7:00 - 8:00 hod. - Ranní společná procházka spojená s očistnými technikami Danta múla Dhauti, Džíva múla dhauti a Džalanéti (lektorka Lenka), nutné mít sebou konvičku na výplach nosu a svojí lžičku.
8:00 - 9:00 hod. - Ranní jóga "rychlý skok do nového dne" (lektorka Lenka)
16:00 - 17:00 hod. - Beauty program - společná cesta ke kráse, multimasking párty (lektorka Lucka)
18:00 - 19:00 hod. - Jemná večerní jóga s čajem Yogi Tea, aromaterapie, sestava zima, element voda (lektorka Lenka)
neděle:
7:00 - 8:00 hod. - Ranní společná procházka spojená s očistnými technikami Danta múla Dhauti, Džíva múla dhauti a Džalanéti (lektorka Lenka), nutné mít sebou konvičku na výplach nosu a svojí lžičku.
8:00 - 9:00 hod. - Ranní jóga pro "lenochy" (lektorka Lenka)

V ceně pobytu zahrnuto: ubytování se snídaní formou bufetu (dvoulůžkový pokoj, jednolůžkový pokoj za příplatek, jógový a beaty program, volný vstup do bazénu, vířivky saunového světa a fitness, parkovné, Wifi, pojištění proti případnému stornu, pojištění CK proti úpadku.
V ceně není zahrnuto: večeře (lze při rezervaci doobjednat, cena 800 Kč/večeře/pobyt - podávají se formou bufetu), místní poplatky.

Důležité časy check-in od  14 hod., check-out do 11 hod. Snídaně 7-10 hod.
Bazén a whirlpoolu v provozní době: 9-12 hod. a 14-21 hod., saunový svět 14-20:30 hod., (nutná rezervace předem).

Popis

Pinia Hotel & Resort se nachází ve Špindlerově Mlýně, v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady, která je nejvýše položenou přehradou na Labi, v nadmořské výšce 740 metrů. Přímo u hotelu se nachází sjezdovka s lanovkou Labská. Hotel je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš. Skvělý servis, vysoká úroveň gastronomie, nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hos­ty.

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností využití přistýlky, twin room, neboli pokoj s oddělenými postelemi. Vybavení pokojů: SAT TV, Wi-Fi připojení k internetu zdarma, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou, WC a fénem, bezpečnostní schránka, bezpečnostní zámkový systém na karty, pracovní stůl, přistýlka a dětská postýlka na vyžádání.

Pokoje Superior, pokoje vyšší kategorie jsou navíc vybavené minibarem, županem a pantoflemi.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Wellness centrum – bazén a whirlpool, saunový svět, rašelinové zábaly, vířivé vany. Pétanque, kulečník.

Další služby

Posilovna, masáže, kosmetické ošetření, exotické tělové rituály. V zimní sezóně lze zakoupit skipasy přímo v hotelu. V letní sezóně máte nárok na každou noc pobytu na jednu zpáteční jízdenku na lanovkách ve Špindlu (podle provozu lanovek). Parkování u hotelu zdarma. 

Okolí

Hotel leží 100 m od sjezdovky Labská, asi 3 km od sjezdovek ve Sv. Petru a na Medvědíně. Ke sjezdovkám Vás přiblíží hotelový skibus. Od hotelu, z Labské je nádherný výhled na Labskou přehradu, která je nejvýše položenou přehradou na Labi. Hotel je vynikajícím startovním místem pro výlety pěšky, na kolech i na lyžích.

Doprava

Autem z Prahy: 2 hod., 145 km z Prahy po Mladoboleslavské dálnici směr Turnov, dále směr Semily, Vrchlabí, Benecko, Špindlerův Mlýn.

Mapa polohy hotelu