Resort sv. František- Erlebachova bouda

Filtr

Můžete se těšit na 5 lekcí jógy: Hathajóga, Powerjóga, Jógová terapie, Jemná jóga a Meditace (cvičení probíhá v prosklenné kapličce s výhledem do přírody).
Lektorka: Eva Šimánková, e.simankova@seznam.cz, FB Sakurajóga

Časová sleva do do 24.12.2019!

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, polopenze formou bufetu, jógový program, vjezd do národního parku, lázeňský poplatek, Wi-Fi, vstup do wellness (bazén, parní sauna, bio sauna, Kneippův chodník, infrasauna, dvě zážitkové sprchy, relaxační místnost), pojištění CK proti úpadku.

Doporučujeme sjednat si pojištění proti případném zrušení zájezdu, pojistné stojí 30 Kč/osoba/pobyt a lze doobjednat při Vaší rezervaci.

Stravování: snídaně formou bufetu podávané v čase 7:30 - 9:30 hod. , večeře formou bufetu v čase 18 - 19 hod.
Check-in možný od 15. hod., check-out do 10 hod.

Omezená kapacita míst! V hotelu nejsou akceptovány kreditní karty.
Před pobytem obdržíte propozice k pobytu (cca 14 dnů před pobytem).

Rádi Vám vystavíme DÁRKOVÝ VOUCHER dle Vašeho přání.

Ubytování

Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda se nachází nad Špindlerovým Mlýnem ve výšce 1150 m n.m. Nabízíme ubytování ve čtyřech různých objektech. Můžete si vybrat od jednoduchého až po velmi komfortní ubytování. 

Nově zrekonstruovaný hotel Erlebachova bouda nabízí vzdušné, prostorné pokoje v horském stylu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. V koupelně je vždy sprchový kout a u dvou pokojů vana. Všechny pokoje mají mini chladničku. Balkonové pokoje navíc pracovní koutek a pokoj exclusive v nejvyšším patře dřevěné podium s lenoškou a prosklenou stěnu s dokonalým panoramatickým výhledemWi-Fi připojení je zdarma v celé budově. Výtah v hotelu umožní příjemný pobyt i osobám se sníženou pohyblivostí. K dispozici je i bezbariérový pokoj. V hotelu jsou dvě restaurace (designová restaurace scelodenním provozem a horní panoramatická restaurace, která Vám poslouží kpráci nebo k odpočinku), wellness, dětský koutek a hotelová kaple.

Horský hotýlek*** Josefova bouda prošel na podzim roku 2009 kompletní rekonstrukcí. Ubytovací část nabízí dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje, které splňují požadavky moderního ubytování v jednoduchém horského stylu. Spojení cihel a dřeva vytváří jedinečné kouzlo prostoru. Úžasný pohled na hřebeny hor. Útulná krkonošská restaurace s krbem a prosklenou stěnou Vám poskytne unikátní rozhled do krkonošské přírody. Wifi připojení zdarma v celé budově. Vlastní parkoviště se nachází přímo u Josefovy boudy, autobusová zastávka ve vzdálenosti 150 m.

Check-in možný po 15 hod., check-out do 10 hod.
Při předpokládaném příjezdu po 20 hod. prosíme o včasnou zprávu tel. 499 523 329 /hotelová recepce/.Stravování

Snídaně formou bufetu podávané v čase 7:30 - 9:30 hod. v Josefově boudě (cca 150 m od boudy Erlebachovy).
Večeře není v ceně, je možné si vybrat a la carte, kuchyně vaří do 21:30 hod.


Můžeme Vám nabídnout tři různé restaurace. Designovou a panoramatickou restauraci s úžasným výhledem na hřebeny hor v Erlebachově boudě nebo krkonošskou hospůdku v Josefově boudě. Všechny restaurace jsou otevřeny nejen pro hotelové hosty, ale i pro všechny horské poutníky a cestovatele. Zaměřujeme se na českou i mezinárodní kuchyni.Doprava

Příjezd autem: Vrchlabí-Špindelrův Mlýn-dále po hlavní silnici směr Špindlerova bouda (v zimě nutné sněhové řetězy!). Parkoviště u hotelu je zdarma.

Příjezd autobesem: Ze Špindlerova Mlýna jezdí každou hodinu v sezóně (mimo sezónu každé 2 hodiny) směr Špindlerova bouda, výstupní zastávka Malý Špičák (cca 20 m od hotelu).

Mapa polohy hotelu