VZ Bedřichov

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce jógy: 2x Hathajóga, 2x Flow jóga.
Předběžný časový program:
pátek: 18 - 19 hod
sobota: 7:30 - 8:30 hod, 18 - 19 hod
neděle: 7:30 - 8:30 hod

V ceně zahrnuto:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, polopenze, jógový program, 1x denně vstup do vodního ráje (75 min), místní poplatky, Wifi připojení.
Jednolůžkový pokoj za příplatek.

Cena NEZAHRNUJE parkovné: 100,- Kč/víkend.

Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících osob.

Popis

Hotel VZ Bedřichov se nachází 1 km od Špindlerova Mlýna, přímo v srdci Krkonošského národního parku. V hotelu naleznete rozsáhlé wellness centrum s Vodním rájem. 800 metrů od hotelu leží lyžařský areál Medvědín. Posilnit se můžete v hotelové restauraci, která se specializuje na českou kuchyni.

Ubytování

Luxusní dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, televizorem a chladničkou.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vodní ráj s tobogánem, vodním hřibem a dětským bazénkem, Finská sauna, parní sauna a solná sauna, Kneippův chodník, vířivka, solárium, masáže, Beauty centrum, tenisová hala a kurt, squash, fitness centrum, kuželna, střelecký trenažér.

Další služby

V hotelových prostorech recepce, jídelny, hotelového baru a restaurace u Medvěda lze využít bezplatné internetové připojení přes bezdrátovou síť WiFi. Parkovné 50,– Kč auto/noc. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tipy na výlety: Vrchlabí – 15 km, Harrachov – 50 km, Jilemnice – 21 km, Pec pod Sněžkou – 45 km, ZOO Dvůr Králové nad Labem – 55 km, zámek Kuks 60 km.

Doprava

Auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy).

Mapa polohy hotelu