VZ Bedřichov

Filtr

Lektorka: Mgr. Markéta Hasoňová, Cert.MDT, www.rehabe.cz
Můžete se těšit na tyto lekce: Pilates, SM-systém, Pilates s ručníkem + rovnováha, cvičení dle vývojové kineziologie.

V ceně pobytu zahrnuto: ubytování s polopenzí formou bufetu (neobsazené lůžko příplatek 800 Kč/pobyt), FIT cvičební program, 1x denně vstup do Vodního ráje na 75 min, pojištění proti případnému stornu, zákonné pojištění CK proti úpadku.

V ceně není zahrnuto: parkovné, místní poplatky.


Důležité časy pro Vaše plánování: check-in možný od 14. hod., check-out do 10 hod.
Vodní ráj 9-21 hod.
Snídaně 7:30-9:30 hod., večeře 17:30-19:30 hod.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 18:00 -19:00 hod.,
sobota 9:00 -10:30 hod., 18-19 hod.,
neděle 9:00 - 10:00 hod.

Popis

Hotel VZ Bedřichov se nachází 1 km od Špindlerova Mlýna, přímo v srdci Krkonošského národního parku. V hotelu naleznete rozsáhlé wellness centrum s Vodním rájem. 800 metrů od hotelu leží lyžařský areál Medvědín. Posilnit se můžete v hotelové restauraci, která se specializuje na českou kuchyni.

Ubytování

Luxusní dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, televizorem a chladničkou.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vodní ráj s tobogánem, vodním hřibem a dětským bazénkem, Finská sauna, parní sauna a solná sauna, Kneippův chodník, vířivka, solárium, masáže, Beauty centrum, tenisová hala a kurt, squash, fitness centrum, kuželna, střelecký trenažér.

Další služby

V hotelových prostorech recepce, jídelny, hotelového baru a restaurace u Medvěda lze využít bezplatné internetové připojení přes bezdrátovou síť WiFi. Parkovné 50,– Kč auto/noc. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tipy na výlety: Vrchlabí – 15 km, Harrachov – 50 km, Jilemnice – 21 km, Pec pod Sněžkou – 45 km, ZOO Dvůr Králové nad Labem – 55 km, zámek Kuks 60 km.

Doprava

Auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy).

Mapa polohy hotelu