VZ Bedřichov

Filtr

Program: 4 lekce cvičení - Pilates, SM-systém, cvičení podle Mojžíšové, Gyro, Pilates s ručníkem.
Předběžný časový program cvičení:
pátek 18-19 hod.
sobota 10-11 hod., 17-18 hod.
neděle 9-10 hod.
Check-in možný po 14. hod., check-out do 11 hod.

V ceně zahrnuto: ubytování na dvoulůžkovém plně obsazeném pokoji, polopenze (formou bufetu), místní poplatky, FIT cvičební program, 1x denně vstup do vodního ráje 75 minut, Wifi připojení.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!
Cena nezahrnuje parkovné 100 Kč/víkend.

Popis

Hotel VZ Bedřichov se nachází 1 km od Špindlerova Mlýna, přímo v srdci Krkonošského národního parku. V hotelu naleznete rozsáhlé wellness centrum s Vodním rájem. 800 metrů od hotelu leží lyžařský areál Medvědín. Posilnit se můžete v hotelové restauraci, která se specializuje na českou kuchyni.

Ubytování

Luxusní dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, televizorem a chladničkou.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vodní ráj s tobogánem, vodním hřibem a dětským bazénkem, Finská sauna, parní sauna a solná sauna, Kneippův chodník, vířivka, solárium, masáže, Beauty centrum, tenisová hala a kurt, squash, fitness centrum, kuželna, střelecký trenažér.

Další služby

V hotelových prostorech recepce, jídelny, hotelového baru a restaurace u Medvěda lze využít bezplatné internetové připojení přes bezdrátovou síť WiFi. Parkovné 50,– Kč auto/noc. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tipy na výlety: Vrchlabí – 15 km, Harrachov – 50 km, Jilemnice – 21 km, Pec pod Sněžkou – 45 km, ZOO Dvůr Králové nad Labem – 55 km, zámek Kuks 60 km.

Doprava

Auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy).

Mapa polohy hotelu