Resort Horal Špindlerův Mlýn

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce cvičení: Pilates s pomůckami, SM systém, cvičení s flexi-bary, kompenzační cvičení. Pokud bude zájem ještě o 1 hodinu SM-systému, bude přidána jako BONUS.

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém (plně obsazeném) pokoji, snídani (formou bufetu), FIT program, vstup do bazénu a whirlpoolu, 10% sleva na ostatní služby v relax centru, místní poplatky.

V ceně není zahrnuto parkovné 300,– Kč/auto/pobyt.

Pobyt začíná v pátek, příjezdem po 14. hod a končí v neděli v 10 hod.

Popis

Hotel se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr, v nadmořské výšce 900 m n. m. Je vzdálen cca 1,5 km od centra města. Hotel Horal nabízí výbornou gastronomii, příjemný odpočinek a relaxaci v relaxačním centru, bohatou nabídku sportovních služeb. Hotelový resort je vhodný pro relaxační a sportovní pobyty, pro rodiny s dětmi (certifikace Baby Friendly).

Ubytování

Moderně zařízené a vybavené dvoulůžkové pokoje s koupelnou (fén, sprchový kout, WC), telefonem, trezorem, LCD televizorem, WiFi připojením.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Relaxační centrum – bazén, whirlpool, sauna, parní lázeň, solárium, masáže, fitness. Rašelinové zábaly, obličejové masky, zábaly rukou, nohou nebo zad.

Další služby

Letní terasa, ze které můžete obdivovat krásy okolních panoramat a přírody.

Okolí

Sportovní areál Sv. Petr je dostupný do 15 min. pěšky, popř. lze využít místní autobusovou dopravu (v zimě skibus), která jezdí přímo od hotelu.
Resort je ideálním výchozím místem pro letní pěší i cyklo turistiku, zimní běžecké trasy po hřebenech Krkonoš a sjezdové lyžování. Skiareál Špindlerův mlýn – areál Svatý Petr, Medvědín, Labská, Horní Mísečky a Hromovka – 5 lanových drah a 12 lyžařských vleků, celkem 26 km sjezdových tratí, ze kterých je 95% technicky zasněžováno.
Aquapark – tři tobogány, malá a velká vířivka, divoká řeka, vlnobití, sauna, pára, masáže.
Letní bobová dráha – nevšední zážitek z průjezdu 22 zatáček, tří tunelů a pěti terénních zlomů.

Doprava

Autem z Prahy: 2 hod., 150 km
z Prahy po Mladoboleslavské dálnici směr Turnov, dále směr Semily, Vrchlabí, Benecko, Špindlerův Mlýn.

Mapa polohy hotelu