VZ Měřín

Filtr

POBYT (PÁ-NE): 22. 5. - 24. 5. 2020
Lektorka: Veronika Kmochová, www.veronikakmochova.cz.

V ceně zahrnuto: ubytování plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídaně, FIT cvičební program, místní poplatky,
2× vstup do aquacentra v délce 90 min. Jednolůžkový pokoj za příplatek. Možnost dokoupení večeří.
Parkovné není v ceně.


Program pobytu s jógou
Check-in možný od 14. hodin,
pátek: 17:30 – 18:30 hod. fit jóga,
sobota: 7:30 – 8:30 hod. ranní jóga,
sobota 17,00 – 18:30 hod. fit jóga plus základy dechových cvičení a relaxace,
neděle: 7:30 – 8:30 hod. ranní jóga,
check-out v neděli do 10 hod.

Fit jóga-využívá flow sestavy kombinované s výdržemi v jednotlivých pozicích. Výrazně posiluje hluboký stabilizační systém, ale také protahuje jednotlivé partie těla. Zároveň klade důraz na správné dýchání. Lekce pro ty, kterým klasická hatha jóga připadá příliš pomalá a power jóga příliš silová.
Vhodná pro začátečníky i pokročilé – jednotlivé pozice mají vždy modifikace pro různé úrovně obtížnosti.

Po celou dobu pobytu jsou možné konzultace s lektorkou ohledně jógových pozic i dechových cvičení.

Popis

Velmi komfortní turisticko-rekreační centrum, které leží na pravém břehu Slapské přehrady cca 60 km jižně od Prahy. Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrem. V letním období jsou pro Vás připraveny venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol.

Ubytování

Komfortní dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem, WC, LCD televizorem, chladničkou, trezorem a telefonem. Moderně zařízené pokoje jsou po celkové rekonstrukci v roce 2010. Krásná vyhlídka z balkónů na vodní nádrž Slapy nebo na les obklopující hotel uchvátí téměř každého klienta.

Stravování

Pobyt se snídaní nebo polopenzí (nejčastěji podávané formou bufetu).

Vybavení hotelu

Aquacentrum s tobogánem, vířivkou, dětským brouzdalištěm a vodní řekou. Wellness centrum a balneo centrum, sauna, pára, solárium, různé druhy masáží: relaxační masáže, thajské, sportovní, medové zábaly a další… Kneippův chodník, floating, solná jeskyně.

Další služby

Restaurace, kavárna, bowling a fitness. Pes je povolen jen do váhy 10 kg.

Okolí

Zámek Konopiště, město Dobříš s rokokovým zámkem a terasovitou francouzskou zahradou s hodnotnou sochařskou výzdobou, oranžerií a parkem.
Zámek Jablonná, Orlík, Slapská přehrada. Krásné scenérie řeky Vltavy a lesy v blízkém okolí.

Doprava

Varianta A: z Prahy po D1, u Modletic odbočit a pokračovat směr: Jesenice, Jílové u Prahy, Kamenný přívoz, Krňany, Vysoký Újezd, Blaženice, Jablonná, Měřín.
Varianta B: z Prahy výjezd směr Zbraslav, na kruhovém objezdu u Zbraslavi směr Štěchovice, pokračujeme směr Davle, Slapy, Rabyně, Jablonná, Měřín.
Autobusová doprava:pravidelná autobusová linka z Prahy – Smíchovské nádr., autobus č. 390, poté přestup na č. 438, cílová zastávka Rabyně, Měřín. Je vzdálená cca 800 m od hotelu.

Mapa polohy hotelu