Kongres Hotel Jezerka

Filtr

Můžete se těšit na seminář na téma CESTA K PROPOJENÉMU SRDCI - léčivá meditace otevřeného srdce, relaxační techniky propojení srdcí, sebezpoznávací automatická kresba.
Lektorka: Sarah Šťastná, www.relaxacetelaaduse.cz

V ceně zahrnuto:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, stravování dle vlastního výběru (se snídaní nebo s polopenzí - formou bufetu),
relaxačně-meditační program, 2 x 60 minut vstup do Aqua centra (vnitřní bazén, vířivka, infra kabina, parní kabina), parkovné.
Jednolůžkový pokoj za příplatek.

PROGRAM: (časy mohou být upraveny)
Pátek 17:30 -19:30 hod.
Sobota 9:00 -12:00 hod.
Neděle 9:30 -11:30 hod.

Popis

Kongres hotel Jezerka **** se nachází v CHKO Železné hory u přehrady Seč. Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice. Hotel je nekuřácký.

Ubytování

Komfortní jednolůžkové až třílůžkové pokoje, apartmány se sprchovým koutem a WC, televizí s 10-ti programy, Wi-fi připojením k internetu, balkonem a minibarem. Depandance - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, polopenze i plná penze formou výběru ze 2–3 jídel. Nutno objednat předem přes CK!

Vybavení hotelu

Vnitřní i venkovní bazén, 7× sauna, vířivka, masáže, restaurace, vinárna, bowling, squash, tenis, golfový trenažér, profesionální střelnice, laserová střelnice, horolezecká stěna.

Další služby

Půjčovna horských kol a loděk.

Okolí

Sečská přehrada, zřícenina hradu Oheb, zámek Žleby, CHKO Železné hory.

Doprava

Z Prahy po dálnici D11 na Hradec Králové, poté exit 39 směr Kolín, pokračujeme po silnici 38 na Kolín, dále pokračujeme směr Čáslav, Žleby, Třemošnice, Seč. Ze Seče již uvidíte směrovky na hotel Jezerka a Seč-Ústupky.

Mapa polohy hotelu