Víkend pro trochu unavené holky

od 7 900
ubytování
Kongres Hotel Jezerka
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Lektorka: MUDr. Skalská Marie, www.profitinstitut.cz

FIT víkend pro pohodu na duši i na těle, zahrnující 5 druhů cvičení, relaxaci a inspirativní workshop, protože i malá změna v životním stylu může mít velký dopad na náš wellbeing.

V ceně zahrnuto: ubytování v depandance hotelu Jezerka, polopenze formou bufetu, FIT cvičební program, 2x60 min. vstup do Aqua centra (vnitřní bazén, vířivka, infra kabina, parní kabina), parkovné, pojištění storna, zákonné pojištění CK proti úpadku.

V ceně nejsou zahrnuty místní poplatky, vstup do wellness.
V hotelu se nachází nejmodernější wellness centrum v ČR, https://www.jezerka.cz/wellness-spa, zvýhodněná cena pro klienty CK FIT 350 Kč/90 min. vstup.


PROGRAM:
pátek 19-21 hod.,
sobota 9-12:30 hod., 13:30-16:30 hod., 17-18:30 hod.,
neděle 7:30-8:30 hod., 9-10:30 hod.

Důležité časy pro Vaše plánování: check-in možný od 15 hod., check-out do 11 hod.
Snídaně 7:30-10:00 hod., večeře 18-20 hod.

Popis

Kongres hotel Jezerka **** se nachází v CHKO Železné hory u přehrady Seč. Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice. Hotel je nekuřácký.

Ubytování

Komfortní jednolůžkové až třílůžkové pokoje, apartmány se sprchovým koutem a WC, televizí s 10-ti programy, Wi-fi připojením k internetu, balkonem a minibarem. Depandance - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, polopenze i plná penze formou výběru ze 2–3 jídel. Nutno objednat předem přes CK!

Vybavení hotelu

Vnitřní i venkovní bazén, 7× sauna, vířivka, masáže, restaurace, vinárna, bowling, squash, tenis, golfový trenažér, profesionální střelnice, laserová střelnice, horolezecká stěna.

Další služby

Půjčovna horských kol a loděk.

Okolí

Sečská přehrada, zřícenina hradu Oheb, zámek Žleby, CHKO Železné hory.

Doprava

Z Prahy po dálnici D11 na Hradec Králové, poté exit 39 směr Kolín, pokračujeme po silnici 38 na Kolín, dále pokračujeme směr Čáslav, Žleby, Třemošnice, Seč. Ze Seče již uvidíte směrovky na hotel Jezerka a Seč-Ústupky.

Mapa polohy hotelu