Kongres Hotel Jezerka

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce: posilování s vlastní vahou, kruhový trénink a práce s tepovou frekvencí, trénink pro rozvoj kondice a redukci váhy, základy stravování, doporučené cvičení, sestavení jídelníčku + další lekce dle Vašeho výběru.

Cena zahrnuje:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídani (formou bufetu), cvičební program s Lucií a Petrem + lekce z nabídky ostatních lektorů, 2x vstup do Aqua centra (vnitřní bazén, vířivka, infra kabina, parní kabina), vstup do fitness, parkovné, místní poplatky.

Jednolůžkový pokoj za příplatek!
Dítě 0-2,99 let bez nároku na lůžko a služby - ZDARMA.
Možnost ubytování v depandance - sleva 200,- Kč/osoba/pobyt.

Služby hotelu :
Aqua centrum (vnitřní bazén, vířivka, infra kabina, parní kabina), fitness, masáže, bowling, golfový trenažér, střelnice.
Jedno z nejmodernějších Wellness & Spa center v ČR (7x sauna, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivka, masáže a spousty dalších aktivit (vstup od 15-ti let)).

Přihlášky a platby do 21.3.2018!

Popis

Kongres hotel Jezerka **** se nachází v CHKO Železné hory u přehrady Seč. Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice. Hotel je nekuřácký.

Ubytování

Komfortní jednolůžkové až třílůžkové pokoje, apartmány se sprchovým koutem a WC, televizí s 10-ti programy, Wi-fi připojením k internetu, balkonem a minibarem. Depandance - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, polopenze i plná penze formou výběru ze 2–3 jídel. Nutno objednat předem přes CK!

Vybavení hotelu

Vnitřní i venkovní bazén, 7× sauna, vířivka, masáže, restaurace, vinárna, bowling, squash, tenis, golfový trenažér, profesionální střelnice, laserová střelnice, horolezecká stěna.

Další služby

Půjčovna horských kol a loděk.

Okolí

Sečská přehrada, zřícenina hradu Oheb, zámek Žleby, CHKO Železné hory.

Doprava

Z Prahy po dálnici D11 na Hradec Králové, poté exit 39 směr Kolín, pokračujeme po silnici 38 na Kolín, dále pokračujeme směr Čáslav, Žleby, Třemošnice, Seč. Ze Seče již uvidíte směrovky na hotel Jezerka a Seč-Ústupky.

Mapa polohy hotelu