Kongres Hotel Jezerka

Filtr

Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení s Janou: Hatha Yoga, Power Yoga, Ranní Yoga, Yogalates, Stretching.

V ceně zahrnuto: ubytování v depandance se snídaní formou bufetu, FIT cvičební program, 2x vstup do Aqua centra (vnitřní bazén, vířivka, infra kabina, parní kabina), vstup do fitness, parkovné, místní poplatky.

Polopenzi (formou bufetu) lze přiobjednat za příplatek 420,- Kč/osoba/pobyt.

Ubytování: pro tento pobyt je možné ubytování pouze v depandance, kde jsou k dispozici dvoulůžkové až třílůžkové pokoje. Depandance se nachází v samostatné budově, vzdálené cca 200 m od hotelu.
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, Wifi připojením, LCD televizorem.

Hotelové pokoje je možné jen na vyžádání a za příplatek.

Dítě do 2,99 let zdarma (bez nároku na lůžko a služby).

Rezervace nejpozději do 31.8.2017!

Popis

Kongres hotel Jezerka **** se nachází v CHKO Železné hory u přehrady Seč. Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice. Hotel je nekuřácký.

Ubytování

Komfortní jednolůžkové až třílůžkové pokoje, apartmány se sprchovým koutem a WC, televizí s 10-ti programy, Wi-fi připojením k internetu, balkonem a minibarem. Depandance - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, polopenze i plná penze formou výběru ze 2–3 jídel. Nutno objednat předem přes CK!

Vybavení hotelu

Vnitřní i venkovní bazén, 7× sauna, vířivka, masáže, restaurace, vinárna, bowling, squash, tenis, golfový trenažér, profesionální střelnice, laserová střelnice, horolezecká stěna.

Další služby

Půjčovna horských kol a loděk.

Okolí

Sečská přehrada, zřícenina hradu Oheb, zámek Žleby, CHKO Železné hory.

Doprava

Z Prahy po dálnici D11 na Hradec Králové, poté exit 39 směr Kolín, pokračujeme po silnici 38 na Kolín, dále pokračujeme směr Čáslav, Žleby, Třemošnice, Seč. Ze Seče již uvidíte směrovky na hotel Jezerka a Seč-Ústupky.

Mapa polohy hotelu