Horská chata Portášky

Filtr

Připravili jsme pro Vás:
- každodenní lekce plavání pro děti
- cvičení a hravou jógu pro děti od 3 let
- tvoření, aktivity v přírodě
- cvičení a jógu pro dospělé, aqua-aerobic.

V ceně zahrnuto:
- ubytování dle zvolené kategorie (možnost výběru kategorie A - pokoje s vlastním soc. zařízením či kategorie B - bez soc. zařízení - soc. zařízení společné na chodbě)
- polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - polévka + hlavní jídlo), pitný režim dostupný po celý den v jídelně (šťáva)
- výuka plavání (děti budou zařazeny do skupin dle věku a pokročilosti)
- program pro děti a dospělé (dospěláci: aqua-aerobic, cvičení, jóga; děti: cvičení, hravá jóga, tvoření, hry v přírodě)
- volný vstup do bazénu (mimo rozvrh organizovaného plavání - hlásit na recepci)
- místní poplatky
- parkovné

V ceně není zahrnuto:
obědy, svačiny, sauna, vířivka s mořskou vodou, doprava (vše lze doobjednat, vč. dopravy z Prahy).

Služby zdarma:
zapůjčení dětské postýlky vč. lůžkovin (pro děti do 2,99 let) - nutno hlásit předem (omezená kapacita).

Bazén se slanou vodou s dohříváním na 30C.

Možnost dokoupení obědů, svačin, sauny či vířivky s mořskou vodou.

Program zajišťuje klub ABECEDA, lektorka Eva Rýdlová a její tým.

Popis

Horská chata Portášky (1 050 m n.m.) se nachází v 2. zóně Krkonošského národního parku, kde narušení přírody je ještě minimální. Chata je na horní stanici sedačkové lanovky z Velké Úpy, uprostřed nejznámější pěší trasy z Velké Úpy na Sněžku (1602 m n. m.).

Portášky mají celoroční provoz. Chata je vhodná pro lyžaře, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, ozdravné pobyty dětí i dospělých, na pořádání společenských a firemních akcí, večírků a narozeninových oslav, zahradní párty.Ubytování

Chata Portášky Vám může nabídnout nejen nově zrekonstruované pokoje, které mají vlastní koupelny a toalety, ale i pokoje ve třídě klasik se společným sociálním zařízením (které je také nově zrekonstruováno na každém patře), dále také horskou klasiku v podobě spaní ve spacáku anebo v Haciendě ve větvích. Na Portáškách se krásně vyspinká opravdu každý.

Stravování

Snídaně formou bufetu, polopenze či plná penze vč. pitného režimu po celý den (typ stravování je upřesněn u konkrétního pobytu). Na přání je možné připravit různé druhy diet (diabetik, celiatik, lactosa, vegetarián, vegan a jiné s ohledem na roční dobu), a místních krajových i jiných specialit.
O těchto požadavcích nás, prosím, informujte s dostatečným předstihem.


Vybavení hotelu

Na Portáškách najdete, kromě možnosti ubytování, restauraci, bar, také kulečník, společenské hry, karty, šipky, dále venkovní vyhlídkovou terasu, dětský koutek, saunu s bazénem, vířivku, společenskou místnost se stolním tenisem - možno předělat na tělocvičnu (jóga, judo atd.), v létě dětské hřiště, velkou trampolínu, grilování, rožnění, dům ve větvích...


Další služby

Půjčovna horských kol, koloběžek, možnost připravení táboráku a jiné.

Okolí

Relax park v Peci pod Sněžkou - bobová dráha v létě i v zimě, jízda na kladce nad hlavami turistů, Lemurie aneb dětská prolézadla, adrenalinové skluzavky, trampolíny, nafukovací hrad.
Krkonošské muzeum ve Vrchlabí - soubor tří štítových domů, patřících mezi nejstarší lidové stavby v Krkonoších s info střediskem Správy KRNAPu, expozicí lidového umění a uměleckých řemesel, sklo 18. a 19. století, historie turistiky v Krkonoších.
Sněžka (1602 m n. m.).

Mapa polohy hotelu