SPA hotel Zámek Lužec

Filtr

Můžete se těšit na tento program: 2 x ranní jógový budíček, 2 x Kundaliní jóga s meditací, 1 x meditace pohybem - meditace pozdravem slunci + lekce Nordic walking (za příznivého počasí a dle zájmu).

V ceně zahrnuto: ubytování ve dvoulůžkovém (plně obsazeném) pokoji se snídaní, jógový FIT program, neomezený vstup do Wellness centra - bazén, sauna, Kneippův chodník, fitness, bezplatné Wifi připojení, místní poplatky, parkovné.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Check-in 14.00 hod, check-out do 12 hod.

Popis

SPA hotel Zámek Lužec**** stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV., nás svým vzhledem a zařízením interiérů přenáší do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem léčebných a relaxačních programů.
V přízemí SPA hotelu Zámek Lužec**** se nalézá multifunkční balneologický provoz o velikosti 800 metrů čtverečních, který je vybaven vším potřebným pro Váš wellness pobyt i odpočinek.
Hostům jsou k službám připraveni zkušení specialisté i maséři, stejně jako plavecký bazén, sauny a fitness sál. Nedotčená příroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho, posiluje terapeutický účinek na zdraví a celkovou harmonii.

Ubytování

Útulně zařízené pokoje se zvláštním důrazem na komfort hosta.
Všechny pokoje jsou zabezpečeny elektronickým systémem čipových karet, který bdí nad Vaším bezpečím a chrání Váš majetek. Pokojový nábytek je vyroben z masivního dřeva.
Mimo toto je vybaven každý jednotlivý pokoj koupelnou s vanou nebo sprchou, satelitní televizí, telefonem, internetovým připojením a pokojovým trezorem. 

Stravování

Základem a standardem kuchyně je široká nabídka čerstvých a ekologicky čistých potravin od místních regionálních farmářů. 

Vybavení hotelu

SPA a wellness centrum - bazén s protiproudem, římská sauna, finská sauna, Kneippův chodník, Jacuzzi pro 2 osoby,  masáže, koupele, zábaly..

Další služby

Monitorované parkoviště; transfer z/do mezinárodního letiště Karlovy Vary nebo z vlakového nádraží do hotelu; pronájem automobilů; přístup na internet zajištěn ve všech pokojích a také vedle recepce.

Okolí

Karlovy Vary, lesní stezky, jezero, tenisové kurty, škola jezdectví na koni..

Doprava

Transfer z/do mezinárodního letiště Karlovy Vary nebo z vlakového nádraží do hotelu (za poplatek).

Mapa polohy hotelu