Relax hotel Monínec + Nová Javorka

Filtr

Program: 3 lekce cvičení (á 120 minut) - témata lekcí:
-INVERZNÍ POZICE - jaký je jejich smysl v józe; proč jsou tak důležité a jaké překážky stojí na cestě k úspěšnému provádění; nástroje a návody jak k nim lépe doplout
-STOJNÉ POZICE - práce s kyčlemi, koleny; práce s ploskou nohy a rovnováhou.
- páteční relaxační večer, RESTORATIVNÍ / RELAXAČNÍ PRAXE jógy.

Lektorka: Ema Rybářová, www.jogou-k-sobe.cz

V ceně zahrnuto:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídaně, jógový program, neomezený vstup do wellness (bazén, whirlpool), Wi-Fi připojení, parkovné, místní poplatky.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!

V ceně není zahrnuto:
pojištění proti případnému stornu, oběd, večeře - v restauraci lze objednat a´la carte.

Důležité informace:
check-in: pátek od 15 hodin
check-out: neděle do 11 hod
Snídaně: 7:30 - 9:30 hod
Vstup do bazénu a whirlpoolu: 9:00 – 21:00 hod. (nutné předem nahlásit na recepci přesnou hodinu návštěvy bazénu či whirlpoolu, omezená kapacita).

Popis

Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km jižně od Prahy nedaleko města Sedlec-Prčice. Nově vybudovaný hotel Monínec*** vznikl na místě původní budovy a je součástí areálu Sportrelax centrum Monínec.
Nově nabízí hotel ubytování i v chatě Javorka (depandance), která je moderně vybavená ve stejné úrovni jako hotel - vzdálenost cca 50 m od hotelu.
Nabízí komfort i pohodu uprostřed přírody. Z některých hotelových pokojů, z bazénu či z restaurace, si můžete vychutnat jedinečný výhled na překrásnou krajinnou scenérii Českého Meránu.

Chata Javorka - depandance hotelu Monínec.

Nový penzion poskytuje ubytování ve stejném standardu jako Hotel Monínec***+ a návštěvníkům se otevřel koncem roku 2018. Celkem 20 pokojů je velice podobných pokojím na hotelu. V nejvyšším patře vznikly navíc tři apartmány s kuchyňským koutem, ty však plánujeme otevřít pro veřejnost pouze v letních měsících. 


Ubytování

Útulné dvoulůžkové pokoje vybaveny koupelnou s WC, televizorem a Wi-Fi free. Některé pokoje s terasou a s výhledem do údolí Českého Meránu (za příplatek). Ostatní pokoje s výhledem na les.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, vířivka.

Další služby

Masáže. Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tenisový a volejbalový kurt, golfové hřiště, lanový park, tubing-letní i zimní. Sjezdovka a čtyřsedačková lanovka hned u hotelu, turistické trasy Greenways, Čertovo břemeno, cyklistické trasy, snowpark.

Doprava

Autem z Prahy: po dálnici D1, směr Tábor, České Budějovice, Sedlec-Prčice, Jetřichovice, Monínec.

Mapa polohy hotelu