Kongres Hotel Jezerka

Filtr

Program:
cvičení bude probíhat ve více sálech najednou, máte jedinečnou možnost vyzkoušet styly cvičení, které Vám vyhovují či chcete vyzkoušet poprvé.

Jak to funguje..??:
uděláte si rezervaci a vyberte si svůj oblíbený program dle nabídky konkrétního lektora - nutno v rezervaci označit
(POZOR OZNAČUJETE VŽDY JEDNOHO LEKTORA).
Tento program si tím zarezervujte jako Váš hlavní - místo máte tedy automaticky rezervováno + máte možnost vyzkoušet zdarma lekce z nabídky ostatních lektorů (ty si budete moci rezervovat po příjezdu do hotelu - na recepci budou k dispozici seznamy volných míst na ostatní lekce a lektory).

Styly cvičení:
powerjóga, hatha jóga, jemná večerní jóga, ashtanga vinyasa jóga, jóga pro zdravá záda, SM-systém, pilates, posilování ve dvojicích, aqua-aerobic, stretching ve dvojících + aktivní regenerace těla pomocí míčku.

Program dle jednotlivých lektorů:
Program s Věrou Berouškovou - pilates, posilování ve dvojicích, aqua-aerobic, stretching ve dvojicích, aktivní regenerace těla pomocí míčku.
Program s Ivou Hyťhovou - 2x SM-systém (cvičení pro zdravá záda), 2x pilates
Program s Michalem Rauerem - 2x hatha jóga, 2x power jóga.
Program s Janou Náhlovskou - ashtanga vinyasa jóga, jemná večerní jóga, 2x jóga pro zdravá záda.

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní (formou bufetu), cvičební program dle výběru + BONUS možnost vyzkoušet lekce z nabídky ostatních lektor, 2x vstup do hotelového bazénu á 60 min. (vč. vířivky, infra + parní kabiny), vstup do fitness, parkovné, místní poplatky, dárek od CK FIT, malé občerstvení po lekci, diskotéku.

Popis

Kongres hotel Jezerka **** se nachází v CHKO Železné hory u přehrady Seč. Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice. Hotel je nekuřácký.

Ubytování

Komfortní jednolůžkové až třílůžkové pokoje, apartmány se sprchovým koutem a WC, televizí s 10-ti programy, Wi-fi připojením k internetu, balkonem a minibarem. Depandance - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, polopenze i plná penze formou výběru ze 2–3 jídel. Nutno objednat předem přes CK!

Vybavení hotelu

Vnitřní i venkovní bazén, 7× sauna, vířivka, masáže, restaurace, vinárna, bowling, squash, tenis, golfový trenažér, profesionální střelnice, laserová střelnice, horolezecká stěna.

Další služby

Půjčovna horských kol a loděk.

Okolí

Sečská přehrada, zřícenina hradu Oheb, zámek Žleby, CHKO Železné hory.

Doprava

Z Prahy po dálnici D11 na Hradec Králové, poté exit 39 směr Kolín, pokračujeme po silnici 38 na Kolín, dále pokračujeme směr Čáslav, Žleby, Třemošnice, Seč. Ze Seče již uvidíte směrovky na hotel Jezerka a Seč-Ústupky.

Mapa polohy hotelu