Pinia Hotel & Resort

Filtr

Program: máte jedinečnou možnost vyzkoušet styly cvičení, které Vám vyhovují či chcete vyzkoušet poprvé.

Jak to funguje..??:
uděláte si rezervaci a vyberte si svůj oblíbený program dle nabídky konkrétního lektora - nutno v rezervaci označit
(POZOR OZNAČUJETE VŽDY JEDNOHO LEKTORA).

Tento program si tím zarezervujte jako Váš hlavní - místo máte tedy automaticky rezervováno + máte možnost vyzkoušet zdarma lekce z nabídky ostatních lektorů (ty si budete moci rezervovat po příjezdu do hotelu - na recepci budou k dispozici seznamy volných míst na ostatní lekce a lektory).Program dle jednotlivých lektorů:
Program s Ivou Hyťhovou - SM-systém, Pilates, cvičení na zdravá záda, jemná ranní jóga
Program s Terezou Sebesta - 2x Jin jóga, 2x Vinyasa flow jóga + pro zájemce Tribal fusion belly dance.
Program s Monikou Seidlovou - 2x fyziojóga, TABATA, kruhový trénink.
Program s Janou Hrbkovou - jóga pro zdravá záda, ranní jógové probuzení, powerjóga s meditací.
Program s Lucií Rychetskou - lekce na uvolňování kloubních blokád, náprava vadného držení těla a práce s hlubokým stabilizačním systémem, 2x Rehab jóga


V ceně zahrnuto: ubytování na dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu, volný vstup do bazénu, whirlpoolu, saunového světa, fitness, parkovné, místní poplatky, dárek. Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Pobyt začíná příjezdem po 14. hod a končí v neděli ve 11 hod.
OMEZENÁ KAPACITA MÍST!
Rezervace a přihlášky do 30.9.2020, www.ckfit.cz, tel. +420 603 118 624, info@ckfit.cz.

Popis

Pinia Hotel & Resort se nachází ve Špindlerově Mlýně, v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady, která je nejvýše položenou přehradou na Labi, v nadmořské výšce 740 metrů. Přímo u hotelu se nachází sjezdovka s lanovkou Labská. Hotel je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš. Skvělý servis, vysoká úroveň gastronomie, nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hos­ty.

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností využití přistýlky, twin room, neboli pokoj s oddělenými postelemi. Vybavení pokojů: SAT TV, Wi-Fi připojení k internetu zdarma, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou, WC a fénem, bezpečnostní schránka, bezpečnostní zámkový systém na karty, pracovní stůl, přistýlka a dětská postýlka na vyžádání.

Pokoje Superior, pokoje vyšší kategorie jsou navíc vybavené minibarem, županem a pantoflemi.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Wellness centrum – bazén a whirlpool, saunový svět, rašelinové zábaly, vířivé vany. Pétanque, kulečník.

Další služby

Posilovna, masáže, kosmetické ošetření, exotické tělové rituály. V zimní sezóně lze zakoupit skipasy přímo v hotelu. V letní sezóně máte nárok na každou noc pobytu na jednu zpáteční jízdenku na lanovkách ve Špindlu (podle provozu lanovek). Parkování u hotelu zdarma. 

Okolí

Hotel leží 100 m od sjezdovky Labská, asi 3 km od sjezdovek ve Sv. Petru a na Medvědíně. Ke sjezdovkám Vás přiblíží hotelový skibus. Od hotelu, z Labské je nádherný výhled na Labskou přehradu, která je nejvýše položenou přehradou na Labi. Hotel je vynikajícím startovním místem pro výlety pěšky, na kolech i na lyžích.

Doprava

Autem z Prahy: 2 hod., 145 km z Prahy po Mladoboleslavské dálnici směr Turnov, dále směr Semily, Vrchlabí, Benecko, Špindlerův Mlýn.

Mapa polohy hotelu