Podzimní víkend pro trochu unavené holky

od 5 590
ubytování
Equitana Hotel Resort
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Program: páteční uvítací lekce s večerním stretchingem, cvičení s therabandy a overbally, společný výlet,
workshop, intervalový a funkční trénink pro hezký zadek, silné paže a pevný střed těla, yoga pro ranní ptáčata, animal flow s trochou tance na rozloučenou.

Lektorka: MUDr. Marie Skalská, www.profitinstitut.cz.

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném pokoji, polopenze, FIT program, parkovné, Wifi připojení, 1 hod. bazénu zdarma . Jednolůžkový pokoj za příplatek!
V ceně není zahrunuto: místní poplatky, pojištění (lze sjednat přes CK FIT při rezervaci), SPa 9-21:30 hod.

Předběžný program: cvičení bude probíhat ve velké sále k dispozici i dataprojektor pro workshop
Pobyt začíná příjezdem po 15. hod. Check-out v neděli do 10 hod.

Pátek:
19:30-21:00 hod. - Uvítání, večerní stretching pro unavená záda
18:00-21:00 hod. VEČEŘE

SOBOTA
7:30-10:00 hod. SNÍDANĚ
9:00-10:00 hod. - Cvičení s Therabandy, overbaly
10:15-11:45 hod. - Workshop
12:30-17:00 hod. - Cyklovýlet případně výles s Nordic walkingem (dle zájmu)
17:30-18:30 hod. - Intervalový, funkční trénink pro hezký zadek, silné paže a pevný střed těla
18:30-21:00 hod. VEČEŘE

NEDĚLE
7:30-10:00 hod. SNÍDANĚ
7:30-8:00 hod. - Yoga pro ranní ptáčata
9:00-10:15 hod.- Animal flow s trochou tance na rozloučenou

Popis

Equitana Hotel Resort *** se nachází v klidném prostředí středočeského venkova nedaleko Brd. Je ideálním místem pro váš odpočinek s rodinnou či s přáteli. Hotelové komfortní pokoje odpovídají 3* a  4* standardu. 

Všechny čtyřhvězdičkové pokoje mají nové matrace, které jsou zárukou pohodlného a zdravého spánku. Matrace mají standardní hotelovou tuhost. V hotelu sice není výtah, ale polovina čtyřhvězdičkových pokojů je v přízemí budovy. Jeden pokoj je zařízený pro ZTP hosty.

Typy pokojů:
Pokoj Klasik 3* - pokoje Klasik vás osloví příjemným a pohodlným ubytováním s dostatkem úložných prostorů. O zavazadla opravdu zakopávat nebudete. Samozřejmostí je moderní koupelna a pohodlná lůžka s komfortními matracemi. Postele je možné uzpůsobit podle vašeho přání – buď mohou být oddělené, nebo spojené.

Pokoj Mezonet 3* - mezonetový pokoj je jako stvořené pro milovníky originálních prostorů. Pokoj je vzdušný a vybavený pohodlným moderním nábytkem. Ložnice je umístěná v patře, kam se vystupuje po mlynářském schodišti. Pokoj má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ubytování v mezonetovém pokoji doporučujeme pro páry i rodiny s dětmi nad 5 let, protože schodiště vyžaduje opatrnost. Do pokoje vám rádi přidáme dětskou postýlku. V přízemí pokoje je možné rozložit komfortní přistýlku (140 x 200 cm). Pohodlně se zde proto ubytují také kolegové, například při firemních akcích. Jeden z nich může spát nahoře, druhý dole. Oba získají svůj oddělený prostor a dostatek soukromí.

Pokoj Depandance 4* - 
prostorný pokoj s veškerým komfortem je navržen v příjemné designu přírodních materiálů. Relaxovat můžete na balkoně s krásným výhledem buď k malému rybníčku, nebo směrem k jízdárně. Na vaše přání připravíme do pokoje přistýlku v kvalitě pevného lůžka o komfortních rozměrech 100 x 200 cm. Některé z pokojů lze propojit a vznikne tak rodinný pokoj pro 4 - 5 osob.Hotel nabízí komfortní ubytování a luxusně vybavené wellness. Pokud toužíte po aktivním odpočinku, navštivte například stáje a využijte lekce jízdy na koních.

V hotelu je stylová restaurace, kde vaří českou i světovou kuchyni. Chloubou hotelu jsou steaky z hovězího masa, ryby a zvěřina. Vaří masitá, vegetariánská i veganská jídla.


Po celý rok nabízí hotel širokou škálu wellness služeb a dalších aktivit, které vás zbaví stresu a dodají vám energii. 

 

Check in na pokoje je možný od 15. hod., check out z pokoje je do 10 hod.Mapa polohy hotelu