Equitana Hotel Resort

Filtr

Lektorka: Petra Kotková, nej24@seznam.cz

PROGRAM - JARNÍ JÓGA: pátek 16:30 - 17:30 hod., sobota 17:30 - 18:30 hod., neděle 7:45 - 8:45 hod.
PŘEDNÁŠKA cca 45 minut „Jarní jídelníček aneb co si dopřát v období jaro/léto“.
+ možnost objednat individuální nutriční konzultaci 30 minut /300,- Kč (vážení na váze s tělesnou analýzou, analýza aktuálního stavu, konkrétní výživová a pohybová doporučení do budoucna). Lze objednat po příjezdu u lektorky.

Můžete se těšit na 3 lekce jógy pro jarní období, přednášku “Jarní jídelníček aneb co si dopřát v období jaro/léto”
+ možnost doobjednat si individuální nutriční konzultaci (na místě přímo u lektorky).

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování na plně obsazeném pokoji se snídaní formou bufetu, jógový program, neomezený vstup do wellness, parkovné, Wifi, pojištění storna pobytu, zákonné pojištění CK proti úpadku. Jednolůžkový pokoj a večeře za příplatek!

Důležité časy pro Vaše plánování: pobyt začíná příjezdem po 15. hod a končí v neděli v 10 hod.
Předběžné časy cvičení:

Popis

Equitana Hotel Resort *** se nachází v klidném prostředí středočeského venkova nedaleko Brd. Je ideálním místem pro váš odpočinek s rodinnou či s přáteli. Hotelové komfortní pokoje odpovídají 3* a  4* standardu. 

Všechny čtyřhvězdičkové pokoje mají nové matrace, které jsou zárukou pohodlného a zdravého spánku. Matrace mají standardní hotelovou tuhost. V hotelu sice není výtah, ale polovina čtyřhvězdičkových pokojů je v přízemí budovy. Jeden pokoj je zařízený pro ZTP hosty.

Typy pokojů:
Pokoj Klasik 3* - pokoje Klasik vás osloví příjemným a pohodlným ubytováním s dostatkem úložných prostorů. O zavazadla opravdu zakopávat nebudete. Samozřejmostí je moderní koupelna a pohodlná lůžka s komfortními matracemi. Postele je možné uzpůsobit podle vašeho přání – buď mohou být oddělené, nebo spojené.

Pokoj Mezonet 3* - mezonetový pokoj je jako stvořené pro milovníky originálních prostorů. Pokoj je vzdušný a vybavený pohodlným moderním nábytkem. Ložnice je umístěná v patře, kam se vystupuje po mlynářském schodišti. Pokoj má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ubytování v mezonetovém pokoji doporučujeme pro páry i rodiny s dětmi nad 5 let, protože schodiště vyžaduje opatrnost. Do pokoje vám rádi přidáme dětskou postýlku. V přízemí pokoje je možné rozložit komfortní přistýlku (140 x 200 cm). Pohodlně se zde proto ubytují také kolegové, například při firemních akcích. Jeden z nich může spát nahoře, druhý dole. Oba získají svůj oddělený prostor a dostatek soukromí.

Pokoj Depandance 4* - 
prostorný pokoj s veškerým komfortem je navržen v příjemné designu přírodních materiálů. Relaxovat můžete na balkoně s krásným výhledem buď k malému rybníčku, nebo směrem k jízdárně. Na vaše přání připravíme do pokoje přistýlku v kvalitě pevného lůžka o komfortních rozměrech 100 x 200 cm. Některé z pokojů lze propojit a vznikne tak rodinný pokoj pro 4 - 5 osob.Hotel nabízí komfortní ubytování a luxusně vybavené wellness. Pokud toužíte po aktivním odpočinku, navštivte například stáje a využijte lekce jízdy na koních.

V hotelu je stylová restaurace, kde vaří českou i světovou kuchyni. Chloubou hotelu jsou steaky z hovězího masa, ryby a zvěřina. Vaří masitá, vegetariánská i veganská jídla.


Po celý rok nabízí hotel širokou škálu wellness služeb a dalších aktivit, které vás zbaví stresu a dodají vám energii. 

 

Check in na pokoje je možný od 15. hod., check out z pokoje je do 10 hod.Mapa polohy hotelu