Adamantino

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce cvičení: Bodyform, Bodystyling, Dance aerobic, Břišní pekáč.
Lektorka: Táňa Macková

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji se snídaní, FIT sportovní program, neomezený vstup do bazénu, místní poplatky, parkovné, Wifi připojení, 10% sleva na saunu, vířivku, masáže (nutno objednat předem).
Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Check-in možný od 14. hodiny, check-out do 10 hod.
Snídaně 7:00-9:30 hod.

Popis

Hotel Adamantino najdete v obci Pozlovice. V jeho těsné blízkosti se nachází Luhačovická přehrada. Ideální místo pro milovníky inlinového bruslení. Celá přehrada se dá skvěle objet na kolečkových bruslích.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Krytý bazén s vyhřívanou vodou, sauna s ochlazovacím bazénkem, whirlpool, masérna. Součástí areálu je tenisový kurt s umělým povrchem a volejbalové hřiště. Hotel také disponuje kulečníkem a stolním tenisem. Na recepci lze zapůjčit horská kola. U hotelu bylo nově zbudováno dětské hřiště a stezka zdraví – posilovací venkovní stroje, které jsou přímo pod hotelem u přehrady. Nonstop služba, hotelový trezor, budíček telefonem, Wi-Fi připojení, telefon, fax, kopírka, zajištění TAXI služby, žehlírna, úschova sportovních potřeb, půjčovna horských kol, biliard, praní a žehlení prádla, alko-tester.

Mapa polohy hotelu