Bohemian Cottage

Filtr

Leden je pro většinu z nás ve znamení nových začátků, předsevzetí a návyků. Ráda bych vás tedy pozvala na víkend, kde se společně skrze mnoho rituálů pokusíme naladit na nové začátky. Během těchto tří dní vás seznámím se všemi praktikami, které mně osobně pomáhají při vstupu do nějaké nové éry života.

Lektorka: Bára Nejedlá (www.baranejedla.com)
Email: baranejedlayoga@email.cz

Orientační denní program:
Pátek 22.1.
Příjezd po 15 hodině
17.45 Jin jang jóga (1,5 - 2 hodiny)
19.30 Večeře
20.30 Journaling „Poznávám samu sebe“

Sobota 23.1.
7.30 Ranní jógová praxe a meditace (1,5 - 2 hodiny)
9.00 Snídaně
10.30 Workshop Tvoření vision board
18.00 Večeře
19.30 Hudební lázeň (1,5 hodiny)

Neděle 24.1.
7.00 Ranní jógová praxe a meditace (1,5 - 2 hodiny)
9.00 Snídaně
10.00 Check-out

Možnost změny programu vyhrazena. Časy jsou zatím pouze orientační.

Cena pobytu: 4 190 Kč

V ceně je zahrnuto: ubytování, jógový program (lekce, workshop, hudební lázeň), polopenze (vegetariánská domácí strava), lůžkoviny, ručníky, přírodní domácí kosmetika.

Možnost za příplatek: sauna a masáže (lze domluvit individuálně).

Doprava: Vlastní. Je možnost se případně připojit k účastníkům, kteří pojedou autem.
Kapacita míst je omezena! Pro jakékoliv otázky pište prosím na info@ckfit.cz

Ubytování

Cottage je nově zrekonstruované stavení z přelomu 19. a 20. století ležící 1,5 km od centra města Krásná Lípa v části Kamenná Horka. Z nadmořské výšky 490 m n.m. se z Cottage můžete rozhlédnout do Národního parku České Saské Švýcarsko a pozorovat Lužické hory. Zahrada o velikosti 3000m2 nabízí relaxaci v trávě, v houpacích sítích mezi stromy nebo osvěžení v koupacím jezírku.

Kapacita: 4 apartmány, 4+4+3+(3+3)) lůžek = maximálně 17 lůžek, každý apartmán vlastní obývací místnost, kuchyňský kout, koupelna, ložnice.

Přízemí, 1. patro + mezonet (půda).
Sál na jógu 35m2 s krbem pro cca 10-13 lidí. 

Další služby

Přírodní wellness horká lázeň v koupacím sudu (hottube), kapacita 6 osob, finská sauna včetně samostatné velké relaxační zóny, kapacita 6 osob.
Celoroční koupání v
přírodním koupacím jezírku. Nejlepší relaxací je však zpěv ptáků a pohled do krajiny, který je z jakéhokoliv okna či terasy na Bohemian Cottage doslova famózní!

Masáže - nutno objednat předem!

Půjčovna - cyklistická kola, elektrokola, inline brusle, běžky, sněžnice, koloběžky, cyklistické vozíky, sedačky za kola....


Doprava

Z Prahy do 2 hodin autem. Pohodlně přes dálnici R35 Liberec a pak směr Děčín po silnici 13 za Cvikovem po silnici 9 směr Rumburk, Krásná Lípa.
Kratší (co se týče kilometrů), ale klikatější cesta vede po dálnici D7 s odbočkou na Mělník a přes Českou Lípu, nebo s odbočkou na Roudnici n/L a směr Česká Kamenice, Krásná Lípa
Z Krásné Lípy, Křinické náměstí k nám vede pěší žlutá turistická značka (1,5 km směr Kamenná Horka). Autem se držte směr obec Doubice a než opustíte Krásnou Lípu, musíte odbočit z
hlavní silnice vpravo na Kamennou Horku. sledujte naše informační cedule a jeďte rovně po ulici Wolkerova.

Mapa polohy hotelu