Jóga pobyt v Bohemian Cottage

od 5 990
ubytování
Bohemian Cottage
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Srdečně Vás zveme na ladění těla, mysli, ducha do pohádkového prostředí Bohemian Cottage.

Září je ideálním obdobím pro zklidnění mysli, uvolnění těla a odevzdání všeho nepotřebného. Udělejte si čas pro sebe. Odpočiňte si v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor, zaručený relax poskytne i sauna a vířivka s výhledem na noční nebe plné hvězd, těšit se můžete na 4 lekce jógy Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, automatickou kresbu, gong, bubnování, výklad karet, meditace, křišťálové a tibetské mísy, posvátná geometrie a v neposlední řadě milou společnost. Co více si přát! Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě.

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet). V přízemí je šatna, chodba, malý sál na jógu a kurzy (35m2) s krbem, 2x toalety, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna.

UBYTOVÁNÍ: 4 apartmány, 5 ložnic, 17 lůžek, Kapacita 15 cvičících, není možné mít pokoj pouze pro sebe. Velký apartmán s kapacitou až 6 lůžek . Mezonet apartmán II. v podkroví s výhledem na hory. Ložnice nabízí manželskou postel a 2x jednolůžko. Mezonet apartmán I. s ložnicí v podkroví s výhledem do zahrady. Manželská postel a 2x jednolůžko.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
V průběhu pobytu zažijete 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, tabáková ceremonie, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie a v případě zájmu individuální konzultace.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka.

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:
-finská saunu
-koupání v přírodním bazénu
-klidný a ničím nerušený odpočinek v relaxační místnosti.
-masáže, půjčovna, individuální výlety s průvodcem.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování s vegetariánskou polopenzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18 hod. a končí v neděli ve 12 hod.

Udělat radost sobě nebo svým blízkým můžete už nyní, a to dárkovým certifikátem.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz

Těšíme se na společně prožitý víkend s Vámi ..

S láskou
Michal & Helena

Ubytování

Cottage je nově zrekonstruované stavení z přelomu 19. a 20. století ležící 1,5 km od centra města Krásná Lípa v části Kamenná Horka. Z nadmořské výšky 490 m n.m. se z Cottage můžete rozhlédnout do Národního parku České Saské Švýcarsko a pozorovat Lužické hory. Zahrada o velikosti 3000m2 nabízí relaxaci v trávě, v houpacích sítích mezi stromy nebo osvěžení v koupacím jezírku.

Kapacita: 4 apartmány, 4+4+3+(3+3)) lůžek = maximálně 17 lůžek, každý apartmán vlastní obývací místnost, kuchyňský kout, koupelna, ložnice.

Přízemí, 1. patro + mezonet (půda).
Sál na jógu 35m2 s krbem pro cca 10-13 lidí. 

Další služby

Přírodní wellness horká lázeň v koupacím sudu (hottube), kapacita 6 osob, finská sauna včetně samostatné velké relaxační zóny, kapacita 6 osob.
Celoroční koupání v
přírodním koupacím jezírku. Nejlepší relaxací je však zpěv ptáků a pohled do krajiny, který je z jakéhokoliv okna či terasy na Bohemian Cottage doslova famózní!

Masáže - nutno objednat předem!

Půjčovna - cyklistická kola, elektrokola, inline brusle, běžky, sněžnice, koloběžky, cyklistické vozíky, sedačky za kola....


Doprava

Z Prahy do 2 hodin autem. Pohodlně přes dálnici R35 Liberec a pak směr Děčín po silnici 13 za Cvikovem po silnici 9 směr Rumburk, Krásná Lípa.
Kratší (co se týče kilometrů), ale klikatější cesta vede po dálnici D7 s odbočkou na Mělník a přes Českou Lípu, nebo s odbočkou na Roudnici n/L a směr Česká Kamenice, Krásná Lípa
Z Krásné Lípy, Křinické náměstí k nám vede pěší žlutá turistická značka (1,5 km směr Kamenná Horka). Autem se držte směr obec Doubice a než opustíte Krásnou Lípu, musíte odbočit z
hlavní silnice vpravo na Kamennou Horku. sledujte naše informační cedule a jeďte rovně po ulici Wolkerova.

Mapa polohy hotelu