Bohemian Cottage

Filtr

Srdečně Vás zveme na ladění těla, mysli, ducha do pohádkového prostředí Bohemian Cottage.

Září je ideálním obdobím pro zklidnění mysli, uvolnění těla a odevzdání všeho nepotřebného. Udělejte si čas pro sebe. Odpočiňte si v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor, zaručený relax poskytne i sauna a vířivka s výhledem na noční nebe plné hvězd, těšit se můžete na 4 lekce jógy Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, automatickou kresbu, gong, bubnování, výklad karet, meditace, křišťálové a tibetské mísy, posvátná geometrie a v neposlední řadě milou společnost. Co více si přát! Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě.

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet). V přízemí je šatna, chodba, malý sál na jógu a kurzy (35m2) s krbem, 2x toalety, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna.

UBYTOVÁNÍ: 4 apartmány, 5 ložnic, 17 lůžek, Kapacita 15 cvičících, není možné mít pokoj pouze pro sebe. Velký apartmán s kapacitou až 6 lůžek . Mezonet apartmán II. v podkroví s výhledem na hory. Ložnice nabízí manželskou postel a 2x jednolůžko. Mezonet apartmán I. s ložnicí v podkroví s výhledem do zahrady. Manželská postel a 2x jednolůžko.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
V průběhu pobytu zažijete 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, tabáková ceremonie, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie a v případě zájmu individuální konzultace.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka.

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:
-finská saunu
-koupání v přírodním bazénu
-klidný a ničím nerušený odpočinek v relaxační místnosti.
-masáže, půjčovna, individuální výlety s průvodcem.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování s vegetariánskou polopenzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18 hod. a končí v neděli ve 12 hod.

Udělat radost sobě nebo svým blízkým můžete už nyní, a to dárkovým certifikátem.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz

Těšíme se na společně prožitý víkend s Vámi ..

S láskou
Michal & Helena

Ubytování

Cottage je nově zrekonstruované stavení z přelomu 19. a 20. století ležící 1,5 km od centra města Krásná Lípa v části Kamenná Horka. Z nadmořské výšky 490 m n.m. se z Cottage můžete rozhlédnout do Národního parku České Saské Švýcarsko a pozorovat Lužické hory. Zahrada o velikosti 3000m2 nabízí relaxaci v trávě, v houpacích sítích mezi stromy nebo osvěžení v koupacím jezírku.

Kapacita: 4 apartmány, 4+4+3+(3+3)) lůžek = maximálně 17 lůžek, každý apartmán vlastní obývací místnost, kuchyňský kout, koupelna, ložnice.

Přízemí, 1. patro + mezonet (půda).
Sál na jógu 35m2 s krbem pro cca 10-13 lidí. 

Další služby

Přírodní wellness horká lázeň v koupacím sudu (hottube), kapacita 6 osob, finská sauna včetně samostatné velké relaxační zóny, kapacita 6 osob.
Celoroční koupání v
přírodním koupacím jezírku. Nejlepší relaxací je však zpěv ptáků a pohled do krajiny, který je z jakéhokoliv okna či terasy na Bohemian Cottage doslova famózní!

Masáže - nutno objednat předem!

Půjčovna - cyklistická kola, elektrokola, inline brusle, běžky, sněžnice, koloběžky, cyklistické vozíky, sedačky za kola....


Doprava

Z Prahy do 2 hodin autem. Pohodlně přes dálnici R35 Liberec a pak směr Děčín po silnici 13 za Cvikovem po silnici 9 směr Rumburk, Krásná Lípa.
Kratší (co se týče kilometrů), ale klikatější cesta vede po dálnici D7 s odbočkou na Mělník a přes Českou Lípu, nebo s odbočkou na Roudnici n/L a směr Česká Kamenice, Krásná Lípa
Z Krásné Lípy, Křinické náměstí k nám vede pěší žlutá turistická značka (1,5 km směr Kamenná Horka). Autem se držte směr obec Doubice a než opustíte Krásnou Lípu, musíte odbočit z
hlavní silnice vpravo na Kamennou Horku. sledujte naše informační cedule a jeďte rovně po ulici Wolkerova.

Mapa polohy hotelu