Hotel Peklo

Filtr

Můžete se těšit na 5 lekcí pro dospělé - různé styly jógy pro pružné tělo i pružnou mysl – posílení středu těla, jemná jóga, relaxační jóga, 4 lekce pro děti od 3 let: hravá jóga s rodiči, jógový příběh, jak se zdraví sluníčko.

Možnost přiobjednat plavání pro malé děti - dítě 0,8–1,99 let 2.000 Kč, dítě 2–2,99 let 2.200 Kč.

Cena zahrnuje: ubytování na dvoulůžkovém pokoji zvolené kategorie (A - pokoje s vlastním sociálním zařízením, B - pokoje bez sociálního zařízení, na pokoji vždy umyvadlo s teplou vodou), polopenze, jógový program, místní poplatky, aquabar (na chodbách), vstup do bazénu.
Při obsazení pokoje pouze jednou platící osobou je doúčtován doplatek za neobsazené lůžko.

Pobyt začíná v neděli, příjezdem po 14. hod. a končí v pátek v 11 hod.

Popis

Peklo je nekuřácký hotel přizpůsobený malým dětem. Užijí si v něm nejen mrňousci jesličkoví, pro které je připravena hromada hraček, zázemí a slanovodní bazén. Užijí si i děti školkového a předškolního věku, pro které je zde systém heren a hřišťátek, obrovská sbírka her k zapůjčení, interaktivní zábava po chodbách a další dobrodružství.

Ubytování

Hotel je nekuřácký, přizpůsobený dětem. Možnosti ubytování: kategorie A – pokoje s vlastním sociálním zařízením; kategorie B – sociální zařízení společné na chodbě, na pokoji vždy umyvadlo s teplou vodou. Na každém hrazeném hotelovém lůžku pro Vás bude připraven hotelový ručník.

Stravování

Snídaně se servírují formou švédského bufetu. K obědu je polévka a hlavní chod (jedno ze tří jídel). Večeře se skládá z předkrmu (polévky/salátu), hlavního jídla (které vybíráte ze tří až čtyř možností) a dezertu či ovoce. Již první příjezdový den si vyberete na Vaše zbývající dny. Hotel se snaží připravit chutná zdravá jídla, vlastní limonády, freshe či koktejly.

Vybavení hotelu

Restaurace s dětskou hernou, herničky po celém hotelu, bazén, sauna, jídelna (k dispozici dětské židličky, mikrovlná trouba, dětské příbory, lednice…), venkovní dětské hřiště.

Další služby

Hlídání dětí, možnost doobjednání obědů a svačin, zapůjčení postýlky, ubytování domácího mazlíčka. Parkování je zcela zdarma, při příjezdu se hradí jen vratná záloha 200,– Kč za parkovací kartičku. V Hotelu Peklo fungují tři vnitřní Wifi sítě.

Okolí

Přehrada Josefův Důl, ZOO Liberec, Vodopády Jedlová, Kozí farma Pěnčín.

Doprava

Autem z Prahy cca 120 km, z Teplic 195 km, z Plzně 220 km.

Mapa polohy hotelu