Jógový pobyt s Veronikou Kmochovou

od 5 290
ubytování
Pinia Hotel & Resort
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Lektorka: Veronika Kmochová, www.veronikakmochova.cz, veronika.kmochova@seznam.

V ceně zahrnuto: ubytování na dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu, FIT cvičební program, volný vstup do bazénu a whirlpoolu, saunového světa, fitness, parkovné, pojištění proti stornu a zákonné pojištění CK proti úpadku.

V ceně nejsou zahrnuty: místní poplatky.

Program:
Dvě lekce fit jógy, jógu dechu, úvod do meditace a lekci posilovacích cviků s overballem. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Cviky mají modifikace pro různé úrovně obtížnosti.

Fit jóga:
Protahuje a zároveň posiluje jednotlivé tělesné partie. Využívá dynamické flow sestavy kombinované s výdržemi v pozicích. Přispívá k formování postavy, lepšímu držení těla a prevenci bolesti zad.

Jóga dechu a úvod do meditace:
Dech je mostem mezi tělem a duchem. Na lekci se jednak naučíme jednoduchá dechová cvičení na zvládnutí stresu, při nachlazení či nespavosti, jednak dech využijeme, abychom se lépe naladili do stavu meditace.

Posilování s overballem:
Overball je malý měkký míč, který využijeme k posilování různých svalových partií, zejména posílíme střed těla. Také si ukážeme, jak se s tímto míčkem protáhnout a jak jej využít při únavě a bolestech zad.


Časy cvičení:
Pátek: 17:30-18:30 hod. - fit jóga
Sobota: 7:30 - 8:30 hod.- posilování s overballem, 17-18 hod.- jóga dechu a úvod do meditace
Neděle: 7:30 - 8:30 hod.- fit jóga

Důležité časy pro Vaše plánování: check-in od 14 hod., check-out do 11 hod.
Snídaně 7-10 hod., večeře 18-21 hod.
Bazén a whirlpool 9-12 hod. a 14-21 hod., saunový svět 14-20:30 hod.- nutná rezervace předem.

Popis

Pinia Hotel & Resort se nachází ve Špindlerově Mlýně, v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady, která je nejvýše položenou přehradou na Labi, v nadmořské výšce 740 metrů. Přímo u hotelu se nachází sjezdovka s lanovkou Labská. Hotel je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš. Skvělý servis, vysoká úroveň gastronomie, nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hos­ty.

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností využití přistýlky, twin room, neboli pokoj s oddělenými postelemi. Vybavení pokojů: SAT TV, Wi-Fi připojení k internetu zdarma, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou, WC a fénem, bezpečnostní schránka, bezpečnostní zámkový systém na karty, pracovní stůl, přistýlka a dětská postýlka na vyžádání.

Pokoje Superior, pokoje vyšší kategorie jsou navíc vybavené minibarem, županem a pantoflemi.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Wellness centrum – bazén a whirlpool, saunový svět, rašelinové zábaly, vířivé vany. Pétanque, kulečník.

Další služby

Posilovna, masáže, kosmetické ošetření, exotické tělové rituály. V zimní sezóně lze zakoupit skipasy přímo v hotelu. V letní sezóně máte nárok na každou noc pobytu na jednu zpáteční jízdenku na lanovkách ve Špindlu (podle provozu lanovek). Parkování u hotelu zdarma. 

Okolí

Hotel leží 100 m od sjezdovky Labská, asi 3 km od sjezdovek ve Sv. Petru a na Medvědíně. Ke sjezdovkám Vás přiblíží hotelový skibus. Od hotelu, z Labské je nádherný výhled na Labskou přehradu, která je nejvýše položenou přehradou na Labi. Hotel je vynikajícím startovním místem pro výlety pěšky, na kolech i na lyžích.

Doprava

Autem z Prahy: 2 hod., 145 km z Prahy po Mladoboleslavské dálnici směr Turnov, dále směr Semily, Vrchlabí, Benecko, Špindlerův Mlýn.

Mapa polohy hotelu