Jógový pobyt s domácí vegetariánskou stravou a Veronikou Hrabákovou

od 5 190
ubytování
Bohemian Cottage
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Čeká na vás pestrá nabídka lekcí: 4 lekce různých stylů jógy (power jóga, workshop, jemná ranní jóga, zdravá záda).
Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, www.veronikahrabakovapoweryoga.cz, www.jogatecka.cz.

Cena zahrnuje: ubytování, jógový program, polopenzi - vegetariánskou, domácí stravu, lůžkoviny, ručníky, pojištění storna, zákonné pojištění CK proti úpadu.
Důležité časy pro Vaše plánování: check-in možný od 15. hod., check-out do 10 hod.

Předběžný jógový program:
pátek 18-19:30 hod. - večerní jóga
sobota 11-13 hod. - workshop
sobota 18-19:15 hod. - večerní jóga
neděle 8-9:15 hod. - ranní jemná jóga

V ceně nejsou místní poplatky, hradí se na místě.
Rezervační záloha 50% do 7 dnů od rezervace, doplatek do 31.3.2024. Omezená kapacita míst!

Ubytování

Cottage je nově zrekonstruované stavení z přelomu 19. a 20. století ležící 1,5 km od centra města Krásná Lípa v části Kamenná Horka. Z nadmořské výšky 490 m n.m. se z Cottage můžete rozhlédnout do Národního parku České Saské Švýcarsko a pozorovat Lužické hory. Zahrada o velikosti 3000m2 nabízí relaxaci v trávě, v houpacích sítích mezi stromy nebo osvěžení v koupacím jezírku.

Kapacita: 4 apartmány, 4+4+3+(3+3)) lůžek = maximálně 17 lůžek, každý apartmán vlastní obývací místnost, kuchyňský kout, koupelna, ložnice.

Přízemí, 1. patro + mezonet (půda).
Sál na jógu 35m2 s krbem pro cca 10-13 lidí. 

Další služby

Přírodní wellness horká lázeň v koupacím sudu (hottube), kapacita 6 osob, finská sauna včetně samostatné velké relaxační zóny, kapacita 6 osob.
Celoroční koupání v
přírodním koupacím jezírku. Nejlepší relaxací je však zpěv ptáků a pohled do krajiny, který je z jakéhokoliv okna či terasy na Bohemian Cottage doslova famózní!

Masáže - nutno objednat předem!

Půjčovna - cyklistická kola, elektrokola, inline brusle, běžky, sněžnice, koloběžky, cyklistické vozíky, sedačky za kola....


Doprava

Z Prahy do 2 hodin autem. Pohodlně přes dálnici R35 Liberec a pak směr Děčín po silnici 13 za Cvikovem po silnici 9 směr Rumburk, Krásná Lípa.
Kratší (co se týče kilometrů), ale klikatější cesta vede po dálnici D7 s odbočkou na Mělník a přes Českou Lípu, nebo s odbočkou na Roudnici n/L a směr Česká Kamenice, Krásná Lípa
Z Krásné Lípy, Křinické náměstí k nám vede pěší žlutá turistická značka (1,5 km směr Kamenná Horka). Autem se držte směr obec Doubice a než opustíte Krásnou Lípu, musíte odbočit z
hlavní silnice vpravo na Kamennou Horku. sledujte naše informační cedule a jeďte rovně po ulici Wolkerova.

Mapa polohy hotelu