Jógový pobyt s Markem-oslava JARA

od 5 390
ubytování
Resort Malevil
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Lektor: Mgr. Skála Marek

V ceně pobytu:
- ubytování s polopenzí (snídaně-formou teplého a studeného rautu, večeře 2 chodové menu-hlavní jídlo+dezert-výběrem předem)
- jógový program
- místní poplatky,
- pojištění storna-nemoc, rodinné důvody atd.
- zákonné pojištění CK proti úpadku
- Wifi
- wellness - rezervace pro skupinu 1 hod. v sobotu, finská a bylinná sauna, venkovní vířivka, relaxační místnost


V hotelu dále můžete využít: bowling, u hotelu golfové hřiště, malevilská zoo, venkovní tenisové kurty, koně.

Důležité časy pro tvé plánování: check-in možný od 14.hod., check-out do 10 hod., snídaně 8-10 hod., večeře - čas bude upřesněn.

Jógový program - časy budou upřesněny

Popis

Sportovně-rekreační areál uprostřed chráněné oblasti Lužických hor. Nachází se nedaleko Nového Boru u města Jablonné v Podještědí a nabízí bohaté možnosti vyžití vyznavačům aktivního odpočinku i poklidné relaxace. Součástí resortu je 18jamkové golfové hřiště, venkovní bazén a hřiště na plážový volejbal, nechybí ani tenisové kurty, dětské atrakce, minizoo nebo adrenalinový park s lanovým centrem. Vybírat lze z několika typů ubytování, a to od hotelových pokojů přes sruby a rodinné chalupy až po nocleh ve vlastním obytném voze v karavanparku. 

Ubytování

Každý pokoj na hlavní budově má výhled na golfové hřiště a na okolní lužické kopce. Celkem je na hlavní budově 21 dvoulůžkových pokojů, na které Vám v případě zájmu rádi připravíme přistýlku nebo dětskou postýlku.
Pokud s sebou máte zvířecího miláčka, není problém ho u nás rovněž ubytovat.
Na každém pokoji je vlastní koupelna s toaletou, televize a možnost posezení o stolu v křeslech. Ve všech pokojích je možnost bezplatného připojení k bezdrátovému internetu.

V hotelu jsou celkem 2 apartmá, která jsou vhodná hlavně pro rodiny s dětmi. Apartmá jsou prostorná a mají dvě místnosti. V jedné místnosti je ložnice s manželskou postelí a ve druhé obývací pokoj s možností rozložení sofa pro dvě přistýlky. Každé apartmá má vlastní koupelnu s možností výběru vany a sprchového koutu. Součástí vybavení je televize, minibar, připojení k bezdrátovému internetu a kosmetika LO'ccitane.

Stravování

Snídaně na Malevilu je formou bufetu od 8:00 do 10:00 hodin. Bohatá snídaně je složena z vajec, sýrů, salámů, klobásek, jogurtů, ovoce, zeleniny, ovesných vloček, müsli, teplých nápojů, džusů, mléka … a kuchař vám připraví třeba omeletu.

Vybavení hotelu

Hlavní Restaurace Resortu Malevil má kapacitu 58 hostů a patří k ní terasa pro dalších 110 lidí. Pochutnáte si zde na české i mezinárodní kuchyni doplněné bohatou nabídkou tuzemských a cizokrajných nápojů. Děti se zabaví v dětském koutku. Stylová francouzská Restaurace La Provence s místností pro raut má výborné parametry k oslavám či svatebním hostinám. Pro uzavřenou společnost se hodí také pavilon zvaný Back in Africa. Italské speciality ochutnáte v Pizzerii Hout Bay. V létě se venku griluje.

Další službyOkolí

Přímo v areálu si zahrajete plážový volejbal, tenis nebo badminton, squash, bowling i ping-pong. Vyzkoušet si zde můžete i golf, začátečníkům zde půjčí hole a naučí je základy. V létě je napuštěný bazén, tělo i mysl necháte odpočinout ve wellness centru. Pokud jezdíte na kole, oceníte rozmanitý okolní terén. Značené stezky a cyklotrasy vás dovedou třeba ke Sloupským jeskyním, skalnímu městu a hradu Sloup nebo k podzemním náhonům u vsi Svitava.

Bowlingu - 4 dráhy Brunswick:
PO - ČT 17:00 – 22:00 hod
PÁ - SO 14:00 – 22:00 hod
NE 14:00 – 20:00 hod

Mapa polohy hotelu