Hotel Duo

Filtr

Popis

Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce. 

Ubytování

Hotel je situován do dvou samostatných budov s možností výběru z kategorií pokojů Retro či Lux. Pokoje jsou nekuřácké, vybavené Wi-Fi připojením k internetu. Hlavní budova Duo I, s pokoji kategorie Lux, je bezbariérově přístupná do všech prostor, s výtahem, včetně přístupu do wellness, fitness, restaurace, baru, konferenčního sálu a salonků. Ve vedlejší budově Duo II, s pokoji kategorie Retro, je krbovna s barem, Retro klub, lyžárna, kolovna a keramická dílna, pokoje jsou vybaveny ve stylu šedesátých let.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Wellness, solná a bio sauna, ochlazovací bazének, horská sprcha, mystická odpočívárna, hydromasážní vany, vnitřní vyhřívaný bazén, fitness centrum.

Další služby

Masáže, kosmetika, restaurace, bar, půjčovna kol.

Okolí

Přehrada Horní Bečva – cca 10 minut chůze, Rozhledna Sůkenická – s výhledem na Beskydy, Javorníky, Kysuce, Lysou Horu, Radhošť a při dobré viditelnosti i Malou Fatru (cca 5 km), Vysoká (1024 m.n.m.) – nejvyšší vrchol v blízkém okolí, Čeladná – špičkové 27 jamkové golfové hřiště, jezdecký areál, Polárium (cca 36 km), Frenštát pod Radhoštěm – nově vybudovaný aquapark, skokanské můstky (Raška, Sakala – cca 24 km), Pustevny (1018 m.n.m.) atd.

Doprava

Autem: ze směru Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm – Makov (hraniční přechod do SR) po silnici I. třídy č. E442. V obci Horní Bečva kolem přehradní nádrže sledujte navigační šipky, které vás dovedou k Hotelu Duo.
Vlakem a autobusem: Dojeďte do vlakové stanice Rožnov pod Radhoštěm a dále pak autobusem linka č. 940080 až na Horní Bečvu, zastávka Přehrada (cca 30 minut). Ze zastávky cca 10 minut pěšky směr Hotel Duo.

Mapa polohy hotelu