Anglická sezóna

Filtr

Cena: 6 369 Kč 3 dny/2 noci
Lokalita: Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Středočeský kraj
Datum: 3.11.-5.11.2023

Délka: pátek-neděle
Stravování: vegetariánská plná penze


Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy, pranajáma, asány, relaxace, meditace. Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života. V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete dechové techniky, různé lekce jógy, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, meditace v tichu a pohybu, tanec duše, automatickou kresbu čaker a harmonizaci čaker, výklad karet, tibetské mísy, křišťálové mísy, bubnování, gong, rapé ceremonie, posvátná geometrie a mnohé další ..

Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT
V průběhu pobytu zažijete 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, možnost otužování před meditací, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie, sound healing, šamanský kruh a v případě zájmu individuální konzultace.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku, pohodlné oblečení a deku na závěrečnou relaxaci.

Cena pobytu zahrnuje:

Ubytování s vegetariánskou plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18:30 hod. a končí v neděli cca 14:00 hod.. V případě, že budete mít zájem přijet později nebo odjet dříve kontaktujte nás.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz @rauermichal

Popis

Statek Anglická sezóna se nachází nedaleko Slaného cca 30 km severozápadně od Prahy. Statek slouží jako místo pro kreativní rozvoj duše i těla.

Kouzelné místo s tajuplným genius loci uprostřed krásné přírody stvořené pro setkání všeho druhu s interiéry ve stylu staré Anglie, které zcela bezpochyby velmi pozitivně zapůsobí na všechny Vaše smysly.

K dispozici je rozlehlá zahrada s přírodním biotopem, kde je možné otužování a výborná domácí kuchyně.


Ubytování

Ubytování je zajištěno na pokojích 2xdvoulůžkový, 1×3-4lůžkový – 1 velká postel a dvě jednolůžka, 1x 5 lůžkový, + jednolůžka v meditárně.


Stravování

Na statku se pro vás bude připravovat vegetariánská strava. Snídaně, oběd, večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, nebo čaj.

Okolí

Navštívit můžete Hobšovický rybník, Golf Beřovice, Zoopark Olovnice, Pozorovatelna Radovič, Bunkr Drnov ..

Doprava

Na Anglickou sezónu se dostanete autem https://goo.gl/maps/u5td7NxPiLXmJwvf9.
Případně je možná domluva spolujízdy.

Mapa polohy hotelu