Orea Resort Sklář

Filtr

Můžete se těšit na tyto lekce: powerjóga, večerní jóga (90 min.), jemná ranní jóga, workshop se cvičením (120 min.).
Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, veronikahrab@centrum.cz

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava formou bohatého bufetu), FIT cvičební program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, parkovné.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!
V ceně nejsou: místní poplatky (hradí se na recepci v hotelu), pojištění A30 (poj.zavazadel,odpovědnosti, úrazové poj., poj. zrušení objednaných služeb) 30 Kč/dospělá osoba/pobyt, 15 Kč/dítě/pobyt (lze doobjednat - DOPORUČUJEME).

Předběžný program cvičení:
pátek 18:45 - 20 hod. - power jóga
sobota 11 - 13 hod. (workshop), 18 -19:30 hod. - večerní jóga
neděle 8 - 9:15 hod. - jemná ranní jóga

Pobyt začíná příjezdem po 15. hod a končí v neděli v 11 hod.
Snídaně 7-10:30 hod., večeře 17:30-20:30 hod.
Volný vstup do wellness 9-21 hod.

Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících

Další pobyt v hotelu Orea Resort Sklář bude uskutečněn na podzim: https://www.ckfit.cz/ceska-republika/joga-vikend-s-veronikou/hrabakova-veronika/?ProductTypeID=1125

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně 7-10 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, Wi-Fi, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness v časech: 8:30-12 hod. a 13-21 hod. Vstup do sauny a parní lázně: 13-21 hod.


Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu