Orea Resort Sklář

Filtr

Téma víkendového pobytu: jógové a meditační techniky proti stresu.
Tématický víkend, na kterém budeme teoreticky i prakticky zkoušet a poznávat techniky, které vedou k uvolnění stresu. 
Stres je jedním z hlavních témat, které trápí spoustu lidí. Vede k napětí v těle, k neustálému přemýšlení a hledání možností. Jóga je úžasná v tom, že nás může naučit jak s těmito stavy pracovat. 
Na tomto víkendu se naučíte dechové techniky i fyzické praxe, které vás mohou provázet každý den. Jednoduché a přesto účinné praxe, které si oblíbíte a určitě některé z nich budete praktikovat i po tomto víkendu.
Pobyt je vhodný i pro toho, kdo se s jógou ještě nepotkal - vhodné pro začátečníky.

Lektorka: Klatovská Lenka, info@lenia-yoga.cz.

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava formou bohatého bufetu), jógový program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, parkovné.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: pojištění proti případnému stornu z důvodů nemoci (lze při rezervaci sjednat, je nutné do rezervace uvést datum narození).

Důležité časy pro Vaše plánování: check-in možný od 15 hod., check-out do 11 hod.
Snídaně 7-10:30 hod., večeře 17:30-20:03 hod.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 19 - 20:30 hod.
sobota 9 - 10:30 hod., 15-16:30 hod.
neděle 9 - 10:30 hod

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně 7-10 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, Wi-Fi, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness v časech: 8:30-12 hod. a 13-21 hod. Vstup do sauny a parní lázně: 13-21 hod.


Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu