Orea Resort Sklář

Filtr

Můžete se těšit na tyto lekce: Pilates, SM-Systém, Pilates s ručníkem + rovnováha, cvičení dle vývojové kineziologie.
Lektorka: Mgr. Markéta Hasoňová, Cert.MDT, REHABE s.r.o. (www.rehabe.cz)

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí (forma bufetu), FIT cvičební program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, parkovné.
V ceně nejsou místní poplatky /hradí se v hotelu na recepci/, pojištění v případě nemoci - lze při rezervaci objednat u CK FIT.

S sebou: pohodlné oblečení na cvičení, karimatku, vodu, ručník cca 50x100cm a cvičí se bez bot ( možnost ponožek).

Předběžný časový rozpis lekcí:
pátek 18:00 -19:00 hod.,
sobota 9:00 - 10:30 hod., 18-19 hod.,
neděle 9:00 - 10:00 hod.

Důležité časy pro Vaše plánování: check-in po 15. hod., check-out do 12 hod.
Snídaně 7-10:30 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně 7-10 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, Wi-Fi, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness v časech: 8:30-12 hod. a 13-21 hod. Vstup do sauny a parní lázně: 13-21 hod.


Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu