Jógový pobyt v Bohemian Cottage

od 5 990
ubytování
Krásná Samota
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Srdečně Vás zveme na ladění těla, mysli, ducha do pohádkového prostředí Bohemian Cottage.

Září je ideálním obdobím pro zklidnění mysli, uvolnění těla a odevzdání všeho nepotřebného. Udělejte si čas pro sebe. Odpočiňte si v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor, zaručený relax poskytne i sauna a vířivka s výhledem na noční nebe plné hvězd, těšit se můžete na 4 lekce jógy Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, automatickou kresbu, gong, bubnování, výklad karet, meditace, křišťálové a tibetské mísy, posvátná geometrie a v neposlední řadě milou společnost. Co více si přát! Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě.

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet). V přízemí je šatna, chodba, malý sál na jógu a kurzy (35m2) s krbem, 2x toalety, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna.

UBYTOVÁNÍ: 4 apartmány, 5 ložnic, 17 lůžek, Kapacita 15 cvičících, není možné mít pokoj pouze pro sebe. Velký apartmán s kapacitou až 6 lůžek . Mezonet apartmán II. v podkroví s výhledem na hory. Ložnice nabízí manželskou postel a 2x jednolůžko. Mezonet apartmán I. s ložnicí v podkroví s výhledem do zahrady. Manželská postel a 2x jednolůžko.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
V průběhu pobytu zažijete 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, tabáková ceremonie, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie a v případě zájmu individuální konzultace.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka.

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:
-finská saunu
-koupání v přírodním bazénu
-klidný a ničím nerušený odpočinek v relaxační místnosti.
-masáže, půjčovna, individuální výlety s průvodcem.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování s vegetariánskou polopenzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18 hod. a končí v neděli ve 12 hod.

Udělat radost sobě nebo svým blízkým můžete už nyní, a to dárkovým certifikátem.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz

Těšíme se na společně prožitý víkend s Vámi ..

S láskou
Michal & Helena

Popis

Krásná Samota se nachází v obci Horní Chřibská, na pomezí Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců. Chalupa je skvělým výchozím bodem pro všechny turisty a cyklisty, kteří chtějí vidět nejznámější místa Českého Švýcarska, ale i pro ty, kteří se chtějí toulat přírodou mimo turistická centra. Hostům je k dispozic úschovna kol, lyží nebo kočárků. Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi pro vás připravíme snídani. Snídaně jsou u nás vegetariánské. Při pobytu je k dispozici velký sál, využíván především na jógu nebo jako herna pro děti. Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína.

Prostě u nás buďte jako doma, ale ciťte se jako na dovolené.


Ubytování

Check-in probíhá obvykle od 15:00 hodin, check-out pak do 11:00 hodin. Děti bez nároku na lůžko zdarma.

Apartmánč.1  se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a dvě toalety (5-6 lůžek + 1 rozkládací gauč).

Dvoulůžkový pokoj č.2 s manželskou postelí, vlastní prostornou koupelnou a vybavenou kuchyňkou s výhledem do údolí. Do pokoje je možné přidat dětskou postýlku.

Rodinný apartmán č.3 se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a samostatná toaleta (5-6 lůžek + 1 rozkládací gauč).

Rodinný, novomanželský, apartmán č.4 s nádherným výhledem do přírody. Apartmán je dvoupatrový, kde ve durhém patře je otevřený prostor s ložnicí a volně stojící vanou. Spodní část poskytuje také spaní, společný prostor k posezení a samostatnou koupelnu. (pro 4 osoby).


V celé chalupě najdete dominující přírodní materiály, původní trámy, dřevěnou podlahu a hliněné omítky. Hliněné omítky jsou čistě přírodním materiálem, složený z jílů, písku a řezanky. Ocení je nejen ten, kdo miluje dotek přírody, ale i lidé s respiračními potížemi a alergiemi

Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi pro vás připravíme snídani.  

K dispozici 3x apartmán a 1x pokoj. Ubytuje se tu 19 osob.Stravování

Snídaně jsou u nás vegetariánské

Další služby

Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína.
Hostům je k dispozic úschovna kol, lyží nebo kočárků.

Mapa polohy hotelu