Krásná Samota

Filtr

Srdečně Vás zveme na ladění těla, mysli, ducha do pohádkového prostředí Bohemian Cottage.

Září je ideálním obdobím pro zklidnění mysli, uvolnění těla a odevzdání všeho nepotřebného. Udělejte si čas pro sebe. Odpočiňte si v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor, zaručený relax poskytne i sauna a vířivka s výhledem na noční nebe plné hvězd, těšit se můžete na 4 lekce jógy Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, automatickou kresbu, gong, bubnování, výklad karet, meditace, křišťálové a tibetské mísy, posvátná geometrie a v neposlední řadě milou společnost. Co více si přát! Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Bohemian Cottage – apartments se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, bar, sdílený lounge, saunu, zahradu a soukromou pláž. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto krásném místě.

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet). V přízemí je šatna, chodba, malý sál na jógu a kurzy (35m2) s krbem, 2x toalety, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna.

UBYTOVÁNÍ: 4 apartmány, 5 ložnic, 17 lůžek, Kapacita 15 cvičících, není možné mít pokoj pouze pro sebe. Velký apartmán s kapacitou až 6 lůžek . Mezonet apartmán II. v podkroví s výhledem na hory. Ložnice nabízí manželskou postel a 2x jednolůžko. Mezonet apartmán I. s ložnicí v podkroví s výhledem do zahrady. Manželská postel a 2x jednolůžko.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
V průběhu pobytu zažijete 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, tabáková ceremonie, rapé ceremonie, tanec duše, posvátná geometrie a v případě zájmu individuální konzultace.

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení. V sále je k dispozici podložka na meditaci a deka.

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM:
-finská saunu
-koupání v přírodním bazénu
-klidný a ničím nerušený odpočinek v relaxační místnosti.
-masáže, půjčovna, individuální výlety s průvodcem.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování s vegetariánskou polopenzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18 hod. a končí v neděli ve 12 hod.

Udělat radost sobě nebo svým blízkým můžete už nyní, a to dárkovým certifikátem.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz

Těšíme se na společně prožitý víkend s Vámi ..

S láskou
Michal & Helena

Popis

Krásná Samota se nachází v obci Horní Chřibská, na pomezí Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců. Chalupa je skvělým výchozím bodem pro všechny turisty a cyklisty, kteří chtějí vidět nejznámější místa Českého Švýcarska, ale i pro ty, kteří se chtějí toulat přírodou mimo turistická centra. Hostům je k dispozic úschovna kol, lyží nebo kočárků. Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi pro vás připravíme snídani. Snídaně jsou u nás vegetariánské. Při pobytu je k dispozici velký sál, využíván především na jógu nebo jako herna pro děti. Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína.

Prostě u nás buďte jako doma, ale ciťte se jako na dovolené.


Ubytování

Check-in probíhá obvykle od 15:00 hodin, check-out pak do 11:00 hodin. Děti bez nároku na lůžko zdarma.

Apartmánč.1  se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a dvě toalety (5-6 lůžek + 1 rozkládací gauč).

Dvoulůžkový pokoj č.2 s manželskou postelí, vlastní prostornou koupelnou a vybavenou kuchyňkou s výhledem do údolí. Do pokoje je možné přidat dětskou postýlku.

Rodinný apartmán č.3 se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a samostatná toaleta (5-6 lůžek + 1 rozkládací gauč).

Rodinný, novomanželský, apartmán č.4 s nádherným výhledem do přírody. Apartmán je dvoupatrový, kde ve durhém patře je otevřený prostor s ložnicí a volně stojící vanou. Spodní část poskytuje také spaní, společný prostor k posezení a samostatnou koupelnu. (pro 4 osoby).


V celé chalupě najdete dominující přírodní materiály, původní trámy, dřevěnou podlahu a hliněné omítky. Hliněné omítky jsou čistě přírodním materiálem, složený z jílů, písku a řezanky. Ocení je nejen ten, kdo miluje dotek přírody, ale i lidé s respiračními potížemi a alergiemi

Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi pro vás připravíme snídani.  

K dispozici 3x apartmán a 1x pokoj. Ubytuje se tu 19 osob.Stravování

Snídaně jsou u nás vegetariánské

Další služby

Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína.
Hostům je k dispozic úschovna kol, lyží nebo kočárků.

Mapa polohy hotelu