Dvůr Perlová Voda

Filtr

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na tři dny vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace).
Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života.

V průběhu víkendu zažijete 4 lekce jógy: Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, bubnování, automatickou kresbu, individuální konzultace.
Cvičení bude probíhat ráno i večer.
Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

V ceně zahrnuto:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídani formou bufetu, jógový program, parkovné, místní poplatky, Wifi připojení, jednorázový vstup do wellness na 2 hodiny (nutno rezervovat předem).

Lektor: Michal Rauer, http://michalrauer.cz

Check-in v pátek od 14 hodin, check-out v neděli do 12 hod.

Popis

Penzion naleznete v Kostelci nad Ohří – malé vsi katastrálně spadající pod 4 km vzdálené město Budyně nad Ohří.

Ubytování

Ubytování ve 24 pokojích, ve kterých Vás čeká nový nábytek z masivního dřeva a především kvalitní 20 cm vysoké zdravotní pěnové matrace od českého výrobce MPO TRADE, které byly vyrobeny na míru. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji jsou k dispozici ručníky a osušky.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Penzion s restaurací, vlastním pivovarem a wellness zónou. Vířivka pro 4 osoby na vyvýšeném dřevěném pódiu, infrasauna pro 1 osobu a finská sauna pro 4 osoby. V prostoru wellness zóny si můžete doobjednat solné a bylinné koupele ve dvou samostatně stojících vanách, obložených dřevem. Nebo si můžete vychutnat masáže a speciální SPA programy, při kterých jsou využívány produkty z Mrtvého moře a produkty francouzské značky THALASPA, obsahující mořskou řasu Laminaria. Veškeré služby wellness jsou pouze na objednání a je potřeba je rezervovat přes recepci areálu. Maximální kapacita celé wellness zóny je 8 osob. V prostoru wellness jsou 4 ratanová lehátka na odpočinek a 2 křesílka na sezení.

Další služby

Největším lákadlem areálu je přírodní biotopové jezírko s písečnou pláží. Dále je k dispozici velké víceúčelové travnaté hřiště vybavené bránami, elektronickou časomírou a ukazatelem skóre. Na speciálně upraveném povrchu si můžete zahrát petanque.

Okolí

Dominantou obce je kostel zasvěcený svatému Petru a Pavlu od pražského stavitele Kiliána Ignáce Dientzenhofera. Za penzionem se na pravém břehu Malé Ohře rozkládá přírodní rezervace Myslivna – souvislý zachovalý komplex mokřadů a lužních lesů. V bezprostřední blízkosti pak lze využít několik cyklostezek a síť turistického značení, které Vás dovedou na mnoho krásných míst. Navštívit můžete nedaleký vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek Libochovice, zříceninu hradu Házmburk, památník v Terezíně, královská města Litoměřice a Slaný anebo se můžete lesem projít k řece Ohři a poznávat krásy okolní krajiny. Ve vzdálenosti 20 min. autem se nacházejí dvě golfová hřiště – Beřovice a Kotlina Terezín.

Mapa polohy hotelu