Dvůr Perlová Voda

Filtr

Můžete se těšit na 6 lekcí cvičení: Power jóga, Jemná jóga, Balanční jóga, Jóga ve dvojicích, Jóga pro zdravá záda, Pozdravy slunci.

V ceně: ubytování ve dvoulůžkovém (plně obsazeném) pokoji, polopenze, FIT jógový program, parkovné, místní poplatky.

Bonus 20% sleva na vstup do wellness.

Pobyt začíná v pátek, příjezdem po 14. hod a končí v neděli ve 12 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu 10 cvičících osob.

Pro zájemce: Workshop SLACKLINE a SM-systém s Andreou Špinarovou, www. osobnitrenerka.com,
Workshop o metodě Ludmily Mojžíšové a dysfunkcích pánevního dna s Jiřinou Breznenovou, tel.: 776 148 576, www.fyzioterapie-praha8.cz.

Popis

Penzion naleznete v Kostelci nad Ohří – malé vsi katastrálně spadající pod 4 km vzdálené město Budyně nad Ohří.

Ubytování

Ubytování ve 24 pokojích, ve kterých Vás čeká nový nábytek z masivního dřeva a především kvalitní 20 cm vysoké zdravotní pěnové matrace od českého výrobce MPO TRADE, které byly vyrobeny na míru. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoji jsou k dispozici ručníky a osušky.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Penzion s restaurací, vlastním pivovarem a wellness zónou. Vířivka pro 4 osoby na vyvýšeném dřevěném pódiu, infrasauna pro 1 osobu a finská sauna pro 4 osoby. V prostoru wellness zóny si můžete doobjednat solné a bylinné koupele ve dvou samostatně stojících vanách, obložených dřevem. Nebo si můžete vychutnat masáže a speciální SPA programy, při kterých jsou využívány produkty z Mrtvého moře a produkty francouzské značky THALASPA, obsahující mořskou řasu Laminaria. Veškeré služby wellness jsou pouze na objednání a je potřeba je rezervovat přes recepci areálu. Maximální kapacita celé wellness zóny je 8 osob. V prostoru wellness jsou 4 ratanová lehátka na odpočinek a 2 křesílka na sezení.

Další služby

Největším lákadlem areálu je přírodní biotopové jezírko s písečnou pláží. Dále je k dispozici velké víceúčelové travnaté hřiště vybavené bránami, elektronickou časomírou a ukazatelem skóre. Na speciálně upraveném povrchu si můžete zahrát petanque.

Okolí

Dominantou obce je kostel zasvěcený svatému Petru a Pavlu od pražského stavitele Kiliána Ignáce Dientzenhofera. Za penzionem se na pravém břehu Malé Ohře rozkládá přírodní rezervace Myslivna – souvislý zachovalý komplex mokřadů a lužních lesů. V bezprostřední blízkosti pak lze využít několik cyklostezek a síť turistického značení, které Vás dovedou na mnoho krásných míst. Navštívit můžete nedaleký vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek Libochovice, zříceninu hradu Házmburk, památník v Terezíně, královská města Litoměřice a Slaný anebo se můžete lesem projít k řece Ohři a poznávat krásy okolní krajiny. Ve vzdálenosti 20 min. autem se nacházejí dvě golfová hřiště – Beřovice a Kotlina Terezín.

Mapa polohy hotelu