Golf & Spa Resort Konopiště

Filtr

Můžete se těšit na tyto lekce cvičení: 3x aqua-aerobic, hormonální jóga, zdravá krása + možnost měření biofotonickým skenerem.
LEKTORKA: Lucy Linn Fells, lucylinnfells@gmail.com, www.fitkondice.cz.
V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou bufetu, FIT cvičební program, neomezený vstup do volné části wellness, parkovné. Jednolůžkový pokoj za příplatek!

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 17-18 hod.,
sobota 9-10 hod., 10-11 hod., 17-18 hod.
(11-11:30 hod. - možnost měření biofotonickým skenerem)
neděle 10-11 hod.

Důležité čawsy pro Vaše plánování: pobyt začíná příjezdem po 14. hod a končí v neděli ve 14 hod.
Snídaně 7:30-9:30 hod.

Popis

Hotel s celoročním provozem se nachází přímo v srdci areálu Golf Resort Konopiště. V pěti budovách nabízí 55 luxusních dvoulůžkových pokojů a dva apartmány. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami. Domácí mazlíčci vítáni. Golf & Spa Resort Konopiště je ideálním místem pro strávení příjemného dne, víkendu, ale i pro delší pobyt. Součástí areálu jsou tři golfová hřiště. Přijeďte si užít golf a nádhernou okolní přírodu, vychutnejte příjemné probuzení uprostřed zeleně, ochutnejte delikatesy hotelové kuchyně.

Ubytování

Hotel nabízí luxusní dvoulůžkové pokoje a několik trojlůžkových. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami.


Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vnitřní a venkovní bazén, vířivka, solná lázeň, Kneippův chodník, pára, sauna či solární louka. Je možno absolvovat nejrůznější zkrášlující, ozdravné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Dále je pro klienty připravena posilovna a pro skupiny fitness sál.

Další služby

Zkrášlující, ozdravné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Hotel akceptuje platební karty jsou EC/MC, VISA, Maestro, Diners Club, American Express.


Okolí

Mimo vlastní golfový resort je možno provozovat cyklistiku, objednat si let balónem, případně navštívit nádherný Zámek Konopiště či Jemniště. Okolí Golf & Spa Resortu Konopiště přímo vyzývá k cyklovýletům za krásami přírody či historickými památkami. Připraveno je pro Vás několik typů tras s různou délkou a náročností. Kola možno zapůjčit přímo v resortu.

Doprava

Z dálnice D1 Praha – Brno až do Mirošovic (EXIT 21) – 20 km. Po E55 z dálničního sjezdu (EXIT 21) směr Benešov/Tábor – 18 km. 4 km za Benešovem odbočka vpravo na silnici 114 směr Neveklov – 6 km. Po 4 km odbočit vlevo dle šipek – 2 km.

Mapa polohy hotelu