FIT víkend s Věrou na Konopišti

od 3 590
ubytování
Golf & Spa Resort Konopiště
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Lektorka: Věra Beroušková, fitsverou@seznam.cz
Můžete se těšit na tyto lekce: Pilates, Problémové partie, Kruhový trénink, Aqua Fitness, Stretching/aktivní regenerace těla míčky.

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování se snídaní na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, FIT cvičební program, wellness, parkovné, místní poplatky, pojištění pro případ nemoci (nenadálé události). Jednolůžkový pokoj za příplatek!
V CENĚ NENÍ ZAHRNUTA: večeře. Lze doobjednat.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 18:00 - 19:00 hod.,
sobota 10:00 - 11:00 hod.,17:30 - 18:30 hod.,
neděle 8:30 - 9:15 hod. (aqua), 11:00 - 12:00 hod.

Důležité časy pro Vaše plánování:
Check-in od 14. hod a check-out v neděli ve 14 hod.
Snídaně 7:30-10:30 hod., bazén 10-21 hod.

Popis

Hotel s celoročním provozem se nachází přímo v srdci areálu Golf Resort Konopiště. V pěti budovách nabízí 55 luxusních dvoulůžkových pokojů a dva apartmány. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami. Domácí mazlíčci vítáni. Golf & Spa Resort Konopiště je ideálním místem pro strávení příjemného dne, víkendu, ale i pro delší pobyt. Součástí areálu jsou tři golfová hřiště. Přijeďte si užít golf a nádhernou okolní přírodu, vychutnejte příjemné probuzení uprostřed zeleně, ochutnejte delikatesy hotelové kuchyně.

Ubytování

Hotel nabízí luxusní dvoulůžkové pokoje a několik trojlůžkových. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami.


Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vnitřní a venkovní bazén, vířivka, solná lázeň, Kneippův chodník, pára, sauna či solární louka. Je možno absolvovat nejrůznější zkrášlující, ozdravné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Dále je pro klienty připravena posilovna a pro skupiny fitness sál.

Další služby

Zkrášlující, ozdravné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Hotel akceptuje platební karty jsou EC/MC, VISA, Maestro, Diners Club, American Express.


Okolí

Mimo vlastní golfový resort je možno provozovat cyklistiku, objednat si let balónem, případně navštívit nádherný Zámek Konopiště či Jemniště. Okolí Golf & Spa Resortu Konopiště přímo vyzývá k cyklovýletům za krásami přírody či historickými památkami. Připraveno je pro Vás několik typů tras s různou délkou a náročností. Kola možno zapůjčit přímo v resortu.

Doprava

Z dálnice D1 Praha – Brno až do Mirošovic (EXIT 21) – 20 km. Po E55 z dálničního sjezdu (EXIT 21) směr Benešov/Tábor – 18 km. 4 km za Benešovem odbočka vpravo na silnici 114 směr Neveklov – 6 km. Po 4 km odbočit vlevo dle šipek – 2 km.

Mapa polohy hotelu