Jógový pobyt s Michaelou Hotovou, Řecko

od 14 990
ubytování
Ammos Beach apartman
doprava Letecky
strava Bez stravování

Filtr

Lektorka: Michaela Hotová

Cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše
23 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování bez stravy, služby delegáta, pojištění CK
proti úpadku, cvičební program 2x denně.

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na cesty do zahraničí, občerstvení na palubě letadla,
pobytovou taxu, která se platí na recepci v den příjezdu - částka se pohybuje od cca 0,5 - 5 EUR /pokoj/noc
dle kategorie ubytování / výše poplatku se může během roku měnit/. Fakultativní výlety, které lze dokoupit
na místě u delegáta.
V ceně není strava - lze doobjednat za 3 990 Kč (polopenze vč. nápoje k večeři).
Jednolůžkový pokoj za příplatek 4 000 Kč.
Pojištění lze sjednat přes CK FIT, balíček A30 za cenu 288 Kč/dospělá osoba.
Bližší informace https://www.ckfit.cz/Public/docs/2017_pojisteni_cr.pdf

Přihlášky a platby do 30.4.2020!

Záloha: 1500,-Kč osoba při zaslání smlouvy. II. záloha: do 50% do konce února. Doplatek: měsíc před odletem

Odstupné
Zákazník může před zahájením zájezdu pořádaného CK od smlouvy o účasti na zájezdu pořádaném CK odstoupit. Není-li důvodem pro odstoupení zákazníka porušení povinnosti příslušné CK vyplývající ze smlouvy o zájezdu nebo ze zákona, je zákazník povinen zaplatit CK odstupné stanovené níže. Zákazník není povinen hradit odstupné, dojde-li k odstoupení dříve, než je zaplacena cena zájezdu či uzavřena smlouva o zájezdu. Po uzavření smlouvy o zájezdu a úhradě částky, je zákazník povinen uhradit odstupné ve výši stanovené v obchodních podmínkách dané CK. Zákazník je povinen zaplatit odstupné také tehdy, dojde-li k odstoupení ze strany CK z důvodu porušení povinností ze strany zákazníka. V případě, že zákazník na zájezd nenastoupí, nebo přeruší zájezd ze své vlastní vůle či jiných příčin na straně zákazníka, činí odstupné 100% z ceny. V případě pozdního nástupu na zájezd činí odstupné 100% z ceny nevyčerpaných služeb a zákazník nemá nárok na náhradu nákladů spojených s pozdním nástupem.

Výše odstupného (stornopoplatku) se určuje dle počtu dnů ode dne odstoupení od smlouvy o zájezdu do počátku zájezdu (poskytnutí první služby). Výše odstupného se stanovuje ze základní ceny zájezdu nesnížené o slevy a bonusy a činí:

u zahraničních zájezdů:
10% z ceny zájezdu, pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde do 60. dne včetně před prvním dnem zájezdu (min. 1 500 Kč ve výši rezervační zálohy),
30 % z ceny zájezdu, min. 5000,- Kč, pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 59. a 35. dnem před prvním dnem zájezdu,
50 % z ceny zájezdu, min. 5000,- Kč pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 34. a 23. dnem před prvním dnem zájezdu,
80 % z ceny zájezdu, min. 5000,- Kč pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 22. a 13. dnem před prvním dnem zájezdu,
100 % z ceny zájezdu, pokud k odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka dojde mezi 12. a prvním dnem zájezdu.
CK je oprávněna odečíst si odstupné ze zaplacené ceny zájezdu.

Pokud se zákazník nedostaví v určeném času do místa pobytu, má se za to, že odstoupil od smlouvy bez udání důvodů k prvnímu dni zájezdu. Pro stanovení výše odstupného je rozhodující datum doručení písemného oznámení CK. Odstoupení od smlouvy (storno) musí být provedeno výhradně písemnou formou s podpisem zákazníka a zasláno buď na e-mailovou adresu info@ckfit.cz nebo korespondenčně na adresu CK FIT uvedenou ve smlouvě.

Popis

Karpathos je poklidný řecký ostrov s divokou přírodou rozléhající se na 300m2. Ostrov Karpathos patří do souostroví Dodekanésos a nachází se poblíž známé Kréty a ostrova Rhodos. Ačkoli není natolik zasažen turismem, úroveň hotelů, pláží a služeb je zde pro návštěvníka v porovnání s dalšími řeckými ostrovy na stejně vysoké úrovni. Nejvyšší hora ostrova se nazývá Kali Limni (1 215 m. n. m.). Hlavní pohoří se táhne vnitrozemím prakticky po celé délce ostrova, pouze v jihozápadní části je rovina a právě tam je vybudováno letiště. Karpathos vždy přitahoval bojovníky a vládnoucí národy kvůli své strategické poloze. Nárok si na něj uplatňovaly sousední větší ostrovy Rhodos i Kréta, padl do rukou Římanům i benátské nadvládě. V 16. století po válce Turků a Benátčanů padl na 400 let pod nadvládu Turků. K Řecku byl definitivně připojen až v roce 1947. Mezi nejznámější letoviska patří hlavní město Pigadia, Amopi, Diafani, Finiki, Lefkos, Arkassa a větrný ráj pro surfaře Aphiartis. Na své si přijdou nejen milovníci odpočinku na pláži, ale i zájemci o delší túry po pobřeží, v lesích či horách. Za zmínku stojí návštěva horské vesničky Olympos, která byla po staletí izolována a ve které stále najdete ukázku starověkých řemesel.

Klima - Během léta je tu naprosté minimum srážek. Karpathos je velmi suchý ostrov. Teploty v těch nejteplejších měsících (červenec/srpen) se pohybují okolo 32°C

Cestovní doklady - K vycestování je potřeba platný cestovní pas nebo občanský průkaz se strojově čitelnou zónou tak, jak je vyžadováno při vstupu na území EU. Děti musí mít pas samostatně.

Celní předpisy - Je zakázáno vyvážet kameny opracované lidskou rukou, střepy z archeologických nalezišť a předměty starší 20 let. Doporučujeme klientům aby nakupovali dárkové a upomínkové předměty s opatrností a z historických míst nic nevyváželi.

Doprava – Ostrovem prochází hlavní silniční tepna, je možné využít nabídky četných autopůjčoven nebo cestovat autobusy, skútrem či lodí. K zapůjčení auta je nutný platný cestovní pas nebo občanský průkaz a řidičský průkaz.

Nákupy - Bohatá nabídka kvalitních domácích produktů jako jsou např. olivy, olivový olej, vynikající krétská vína, retsina, ouzo, domací sýry, rybí speciality a další.

Zdravotnictví - Po vstupu ČR do EU platí české zdravotní pojištění v základním rozsahu ve všech státech Evropské unie. Přesto doporučujeme uzavřít před cestou cestovní zdravotní pojištění. V případě, že budete hradit lékařskou péči a léky, uschovejte si doklady o zaplacení, které uplatníte dle rozsahu Vašeho pojištění u pojišťovny po návratu domů.

Kuchyně - Doporučujeme navštívit zdejší taverny s čerstvými plody moře a rybami, řecký salát, objednat si kromě hlavního jídla i tradiční předkrmy a vše zapít kvalitním vínem či místním pivem.
Ubytování

Velmi oblíbený apartmánový dům na písečné pláži s oblázky nabízí našim klientům ubytování v prostorných studiích a apartmánech s krásným výhledem na moře. První taverny jsou cca 100m a první obchůdky cca 500m. Doporučujeme rodinám s dětmi a menším skupinám.

STUDIA - jedna místnost se dvěmi pevnými lůžky a rozkládacím gaučem, s vybaveným kuchyňským koutem, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, sociálním zařízením /sprcha, WC/, fénem, TV, wifi, trezorem, klimatizací za příplatek

6eur/den, balkonem nebo terasou s výhledem na moře.
APARTMÁNY - dvě pevná lůžka v ložnici, v druhé místnosti rozkládací gauč pro dvě osoby, s vybaveným kuchyňským koutem, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, sociálním zařízením /spcha, WC/, fenem, TV, wifi, trezorem, klimatizace za příplatek 11 eur/den, balkonem nebo terasou s výhledem na moře.

Stravování

BEZ STRAVY.

Polopenze formou bufetu včetně jednoho nápoje k večeři /voda, víno/ lze dokoupit v hotelu Venezia, který nabízí slevy pro děti do 12 let.

Vybavení hotelu

Menší recepce, plocha na cvičení, dětský koutek. Možnost využití bazénu ve vedlejším hotelu Venezia.

Okolí

Písečná pláž s menšími oblázky přímo u hotelu kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu