Jógová dovolená v Alpách s Veronikou - časová sleva do 15.1.2019!

od 10 090
ubytování
Alpenhof Hotel ***+, Semmering
destinace
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Termín: 27.2. - 3.3.2019 /středa-neděle/.
Program: 120 minut jógy denně. Jóga zaměřená na flexibilitu a protažení (lekce vhodné pro začátečníky i pokročilé).

Cena zahrnuje: ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu, odpolední občerstvení z polévkového bufetu, neomezený vstup do bazénu, parkovné, Wifi, jógový program.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 1,50 EUR/osoba/noc (platí osoby nad 15 let).

Lyžování: bližší informace: www.stuhleck.at

Záloha 50% do 7 dnů od rezervace. Doplatek do 31.1.2019!

Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, tel. 775 174 705, www.veronikahrabakovapoweryoga.cz, veronikahrab@centrum.cz.

Důležité časy: check-in od 14. hod., check-out do 10 hod.
Snídaně: 7:30-10:00 hod, večeře 17:30-20:00 hod.
Hotelový bazén: 8:00-22:00 hod.
Sauna: 12:00-20:00 hod.

Popis

Styl, tradice a elegance jsou v hotelu Alpenhof přítomné na každém kroku. Atmosféru podtrhuje umístění na krásné, slunné stráni s výhledem na panorama předhůří Alp. Hotel Alpenhof je dokonalou symbiózou pohody a široké nabídky různých aktivit.
Hotel oceňují sportovci, rodiny s dětmi i lidé, preferující "pouze" příležitost vychutnávat pohodlí a zázemí, které hotel nabízí.

Velkorysé zázemí hotelu velmi dobře charakterizuje už rozsáhlá vstupní hala s krbem. Pro chvíle odpočinku či relaxace je připraven bazén, sauna, herna i sportovní místnost. V zimě je samozřejmostí lyžárna a sušárna, v letních měsících je velmi oblíbená krytá i otevřená terasa. Každý řidič ocení příjezd před hotel, umožňující dostatečný komfort pro vyložení zavazadel, kol či lyží a poté parkování, které je pro hotelové hosty zdarma.


Pokud se Vám nezdá počasí, potřebujete si odpočinout nebo jen máte chvíli volna a hledáte možnost zábavy, nemusíte pohodlí hotelu vůbec opustit.
Relax centrum hotelu Alpenhof nabízí svým hostům bazén, infra saunu, finskou suchou saunu nebo hernu s dvěma kulečníky, šipkami a stolním fotbalem. Ve sportovní místnosti jsou připraveny dva stoly pro stolní tenis, fitness studio, které je pro hosty hotelu zcela zdarma.


Ubytování

Hotel Alpenhof nabízí 126 komfortních lůžek: 56 dvoulůžkových pokojů z toho 5 rodinných pokojů 2 vícelůžkové apartmány a 3 vícelůžkové suity.

Vybavení pokoje: koupelna se sprchovým koutem, WC, TV/SAT, telefon, trezorem.
Pokoje v 1. a 2. podlaží disponují balkónem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.


Stravování

Vynikající kuchyně hotelu zajišťuje stravování formou polopenze a plné penze ve dvou restauracích (menší s kapacitou 60 míst, větší s 83 místy). Prostor větší restaurace se dá navíc rozdělit na dva menší salonky a sál a vytvořit tak zázemí pro individuální programy jednotlivých skupin. Součástí menší restaurace je herna, větší má k dispozici bohatě zásobený hotelový bar. K venkovnímu posezení vybízí terasa s možností grilovaní a rožnění

Okolí

Lyžování: bližší informace: www.stuhleck.at

Mapa polohy hotelu