FIT dovolená u moře s Marcelou Bednářovou

od 8 690
ubytování
Apartmány Horizont Resort**
doprava Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Můžete se těšit na lekci Powerjógy 1x denně.
Lektorka: Marcela Bednářová, www.zdraviajoga.cz
Cena zahrnuje: ubytování bez stravování na plně obsazeném apartmánu, FIT cvičební program, pobytová taxa, pojištění ck proti úpadku.
Cena nezahrnuje: stravování, dopravu, cestovní pojištění.
Povinné příplatky: neobsazené lůžko.


Ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech.
Dvoupokojový apartmán, 30-35 m2, balkon, až pro 4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, koupelna.

Popis

Ubytování: Horizont Resort se nachází v oblasti známé jako Zlaté skály. Pěšky podél moře se do letoviska Punta Verudela dostanete během několika minut. Hosté Horizont Resortu Zlatne Stijene (Golden Rocks) mají k dispozici fitness, minigolf, 2 tenisové kurty, půjčovnu kol. Pro náročnější, sportovně založené hosty je k dispozici sportovně-rekreační centrum v nedalekém Punta Verudela Resortu s 18 tenisovými kurty, 2 hřišti pro malou kopanou, sportovišti pro házenou,
basketbal, volejbal, squash, plážový volejbal a stolní tenis. .

Ubytování

Apartmány: nachází se v patrových vilkách, mají kuchyní se základním příslušenstvím a lednicí, ložnice a vlastní sociální zařízení.
K vybavení patří SAT/TV, trezor a balkon nebo terasa. U některých typů apartmánů je za příplatek možná klimatizace.
Dvoupokojový apartmán, 30-35 m2, balkon, až pro 4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout s kávovarem, koupelna.

Stravování

bez stravy

Mapa polohy hotelu